Spalanie kalorii? Zapraszamy na Les Mills BodyAttack!

Korzyści z biegania, pływania i skakania połączone z  ćwiczeniami siłowymi, jak push-ups i squats – tak działa BODYATTACK™. Total Fitness, sieć klubów sportowych i siłowni, wprowadza program jako pierwsza w kraju. Na czym polega wyjątkowość tego zestawu ćwiczeń?

Oznaczenia #bodyattack użyto prawie 180 000 razy w sieci. Do korzyści płynących z BODYATTACK™ przekonali się już miłośnicy sportu w Europie i za oceanem. Poziom zaawansowania nie ma znaczenia. Zajęcia zostały ułożone tak, by zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i osób przyzwyczajonych do regularnego i intensywnego treningu. Plan można realizować w trzech wariantach: 30’,45’,60’.

Listę zalet BODYATTACK™ otwiera zwiększenie siły systemu mięśniowego i wzmocnienie stawów. Wrażenie robi też ilość spalanych kalorii. Podczas godzinnego treningu na siłowni lub sześćdziesięciu minut jazdy na rolkach spalamy około 400 kalorii. Tymczasem BODYATTACK™ zwiększa statystykę do 730 kalorii. Ćwiczenia pobudzają do pracy wszystkie partie mięśni. – Poprawiają szybkość i zwinność. Dzięki połączeniu atletycznych ruchów aerobowych z programem stabilizującym, korzystnie wpływają na kondycję zdrowotną i wytrzymałościową – podkreśla Agata Mirowska-Hałaj, instruktorka i managerka Total Fitness. Skuteczność treningu zwiększają też energiczni trenerzy i właściwie dobrana muzyka.

Program BODYATTACK™ to część jesiennej rewolucji w sieci klubów sportowych i siłowni Total Fitness. Ta pora roku ma to do siebie, że organizm narażony jest na większe różnice temperatur. Musi je rekompensować, produkując więcej ciepła. Gdzie tkwi haczyk? Choć więcej spalamy, więcej również jemy. Kocyk i herbata mogą jednak poczekać. Zwłaszcza, że we wrześniu wpisowe w Total Fitness jest bezpłatne, podobnie jak pierwsza konsultacja z trenerem. Sieć akceptuje również karty Multisport.

Przypominamy, że w listopadzie do listy dotychczasowych lokalizacji Total Fitness na Wilanowie, Gocławiu, Ochocie, Ursynowie, Białołęce oraz Grochowie dołączy nowy klub przy ulicy Wolskiej 88. Obiekt będzie wyposażony w sauny fińskie, specjalne wydzielone strefy treningowe oraz solarium. Będziecie mogli skorzystać z programów treningowych Les Mills. Na terenie klubu znajdzie się kącik malucha oraz specjalny FitBar.

Do zobaczenia na sali treningowej!