#otwieraMY

Kochani #otwieraMY !

Dziś miała zakończyć się „narodowa kwarantanna”, którą uszanowaliśmy i w związku z tym zamknęliśmy kluby.
Niestety Rząd nie odniósł się do naszych apeli i proponowanych rozwiązań, podejmowane przez Rząd decyzje są nieprzewidywalne i podlegają ciągłym zmianom.

W związku z tym przymierzamy się do otwarcia klubów na normalnych zasadach i dla Was wszystkich!

Wiemy, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego naszym nadrzędnym celem będzie zapewnienie Wam poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego w Total Fitness zostanie utrzymany reżim sanitarny jak dotychczas i wszystkich Was prosimy o dostosowanie się do wytycznych. Musimy nauczyć się żyć z wirusem i wrócić do naszej codziennej rutyny, ponieważ od tego zależą nasze miejsca pracy, Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i kondycja psychiczna. Program szczepień idzie w dobrym kierunku, ale trwać będzie jeszcze wiele miesięcy. Dlatego nie zwlekajcie, dbajcie o siebie, wzmacniajcie się, zrzucajcie stres, zdrowo się odżywiajcie i trenujcie w Total Fitness.

Osoby, które poprzez regularną aktywność dbają o zdrowie i samopoczucie, nie mają wątpliwości, że siłownie i kluby fitness powinny być dostępne dla każdego w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Tylko osoby, które na co dzień nie ćwiczą, zastanawiają się czy siłownie powinny być otwarte.

Tych z Was, którzy nie chcą jeszcze wracać do treningów, prosimy o zawieszenie karnetów. Można zrobić to osobiście w klubie lub skontaktować się mailowo z managerem. Nie chcesz ćwiczyć, zostań w domu i daj trenować innym, nie nasyłaj kontroli, nie pisz donosów. Policja ma co robić, i tak będą nas kontrolować.

Od dziś sprawy związane z członkostwem możecie załatwić osobiście w klubie:
➡️ poniedziałek – środa w godz. 15.00 – 20.00
➡️ czwartek – piątek w godz. 14.00 – 18.00

Otworzyć kluby planujemy 1.02.2021, ale może nastąpi to kilka dni wcześniej. Dlatego prosimy o śledzenie naszych komunikatów na stronie internetowej https://totalfitness.com.pl i w social mediach.

Dziękujemy Wam serdecznie za wszelkie wsparcie, a wielu z Was pyta w jaki sposób możecie nam pomóc. A ponieważ potrzebujemy Was jak nigdy dotąd, prosimy:

🔸 Pozostaw aktywny karnet i trenuj min, 2x w tygodniu
🔸 Polecaj nas znajomym, niech też zaczną ćwiczyć w Totalu
🔸 Masz kartę zewnętrznego operatora? Przychodź codziennie 😉
🔸 Uśmiechnij się do naszej obsługi, dla nich ten czas to ogromy stres i niepewność

Podjęliśmy decyzję o ponownym otwarciu, bo nie poddajemy się bez walki, a walczymy o nasze miejsca pracy, o Was i o Totala, którego wspólnie tworzymy od 10-ciu lat.

Wasz Zespół Total Fitness