Andjoy

Ideą, jaka przyświecała stworzeniu programu Andjoy, był wellbeing. Szczęśliwi pracownicy to pracownicy dbający o siebie, otoczenie, rodzinę, atmosferę w pracy itd. Program Andjoy ma pomóc im odnaleźć się w codzienności, sprawiać sobie radość i czuć się dobrze. Pracownik wybiera więc to, co dla niego najlepsze spośród szerokiej oferty punktów honorujących aplikację mobilną. Posiadający ją pracownicy mogą więc swobodnie korzystać z benefitów, jakie oferuje ich firma.

Celem Andjoy jest propagowanie zdrowego stylu życia, ale też rozwoju kulturalnego. Pracownicy korzystający z aplikacji mają więc dostęp do wielu zróżnicowanych aktywności – od kina po fitness, od cateringu dietetycznego, po grę w piłkę. Sieć partnerska Andjoy ciągle rośnie, a my w Total Fitness wiemy, jak ważna jest w życiu równowaga. Andjoy to idealny sposób, by odwiedzić klub Total Fitness i zadbać o siebie. Ruch odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu sylwetki, poprawianiu kondycji, polepszaniu samopoczucia czy utrzymaniu optymalnego stanu zdrowia. Dbamy o Ciebie i Twój komfort, dlatego oferujemy mnóstwo możliwości, z których warto korzystać.

Kto może korzystać z Andjoy?

Beneficjentami są pracownicy, którzy mogą korzystać z programu, w jakim biorą udział ich firmy. Andjoy to bowiem program dedykowany przedsiębiorstwom, którym zależy na zdrowiu i zadowoleniu ich pracowników. Warto jednak wiedzieć, że pracodawcy mogą odnotować sporo korzyści z uczestnictwa – m.in.:

  • oszczędność – możliwość miesięcznego rozliczania tylko za tych pracowników, którzy mają aktywny pakiet;
  • łatwe zarządzanie – w aplikacji Andjoy dostępny jest panel HR z dostępem do listy użytkowników, faktur, konkursów motywacyjnych dla pracowników;
  • różnorodne usługi – te uwzględniają potrzeby wszystkich pracowników i mogą być przez nich dowolnie wybierane – np. w Total Fitness mogą korzystać z siłowni lub uczestniczyć w zajęciach fitness;
  • elastyczny budżet – płatności mogą być rozliczane przy użyciu potrąceń z wynagrodzenia pracownika lub bez potrącania;
  • natychmiastowy dostęp do usługi – pracownicy nie muszą oczekiwać do następnego cyklu rozliczeniowego, lecz nawet tego samego dnia po aktywacji usługi udać się do klubu Total Fitness.

Andjoy w Total Fitness

Posiadasz aplikację Andjoy i masz aktywny pakiet? W takim razie odwiedzając klub Total Fitness, nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat! Wystarczy uruchomiona aplikacja, która jednocześnie stanowi Twoją wejściówkę – zarówno na siłownię, jak i na zajęcia grupowe, które codziennie odbywają się w naszych klubach. I choć poszczególne lokalizacje różnią się wystrojem czy grafikiem, to łączy je to, co najważniejsze – niezwykle przyjazna atmosfera, doświadczeni trenerzy i nowoczesny sprzęt.

W naszych siłowniach dostępne są komfortowe strefy do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Możesz więc z powodzeniem obrać swój cel treningowy i skrupulatnie go realizować – zarówno, gdy robisz masę, rzeźbę, redukcję albo chcesz poprawić swoją kondycję, samopoczucie czy po prostu trochę poćwiczyć. Do Twojej dyspozycji są maty, wolne ciężary, liczne maszyny do ćwiczeń i wiele akcesoriów, niezwykle przydatnych w treningach. Zachęcamy też do skorzystania z porady trenera dyżurującego w klubie, kiedy będziesz w takiej potrzebie.

W ramach programu Andjoy masz także możliwość uczestniczenia we wszystkich zajęciach grupowych, jakie odbywają się w klubie. W ofercie znajdziesz liczne zajęcia fitness o różnej intensywności i specyfice. Polecamy ćwiczenia spalające, budujące i wzmacniające mięśnie, poprawiające koordynację, a także uelastyczniające ciało i poprawiające samopoczucie. Wybierz to, co lubisz! Dopasuj aktywność do swoich potrzeb i możliwości, a następnie czerp garściami korzyści, jakie niesie za sobą uczestnictwo w nich. W Total Fitness gwarantujemy profesjonalne treningi, prowadzone przez doświadczonych instruktorów, które dostarczą Ci moc pozytywnych wrażeń!

Zalety posiadania aplikacji Andjoy

Wszystkie programy pracownicze mają swoje zalety, ale i ograniczenia. W przypadku Andjoy tych drugich właściwie nie ma – nawet jeśli pracodawca wybierze plan, który nie spełnia oczekiwań pracowników, mogą oni sobie go dowolnie modyfikować. Użytkownik decyduje o zmianach w ramach pakietów, kiedy tylko ma na to ochotę. Może więc włączyć, zmienić lub wstrzymać świadczenia, a także dopłacać do szerszych pakietów – i to bez konieczności angażowania pracodawcy czy pracowników HR. Wybiera się więc pakiet, który najlepiej do nas pasuje – np. FIT to sport i rekreacja bez żadnego limitu wejść, wariant ACTIVE oprócz sportu i rekreacji jest rozszerzony o kulturę i rozrywkę, z kolei DYNAMIC ma wszystkie te opcje, jest tańszy, ale pozwala wyłącznie na 6 wejść w miesiącu. To jednak nie wszystko! Dodatkowo można też rozszerzyć te warianty o AndFood, czyli zdrowe jedzenie z dostawą albo AndMe&You, czyli różne możliwości spędzania czasu z bliskimi.

Oczywiście posiadając Andjoy, dostrzeżesz też mnóstwo zalet w klubach Total Fitness! Wartą uwagi akcją jest program Droga do Sukcesu, który wprowadzi Cię do świata fitnessu. Podczas umówionej wizyty w klubie, nasz trener oprowadzi Cię po siłowni, zaprezentuje sprzęt, przeprowadzi analizę składu ciała, a nawet ustali z Tobą cel treningowy i program ćwiczeń. Doradzi także, na jakie zajęcia grupowe warto chodzić, by osiągnąć zamierzone rezultaty.

Podczas wizyty w klubie w ramach Andjoy możesz skorzystać też z licznych udogodnień – większość lokalizacji Total Fitness oferuje kącik malucha, gdzie Twoja pociecha może spędzić czas, gdy Ty ćwiczysz. Ponadto oferujemy przestronne parkingi i sauny fińskie. Pamiętaj też, że nie musisz martwić się o wykupowanie karnetu, umowy członkowskiej czy konieczność przedłużania ich ważności. Co więcej, nie musisz mieć przy sobie żadnej karty czy karnetu – wystarczy smartfon z aplikacją Andjoy! Wygoda na najwyższym poziomie.