Benefit Systems

Aktywność ruchowa przekłada się na zdrowie, samopoczucie i wydajność pracowników. Pracodawcy, którym zależy na dobru pracowników chętniej dołączają do programów aktywizujących osoby zatrudnione. Jednym z nich jest Benefit Systems, realizujący działania na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Jeśli więc w Twojej firmie pracodawca oferuje karty Benefit Systems – np. MultiSport, MyBenefit czy MultiKafeteria – możesz rozpocząć swoją przygodę ze światem fitnessu w naszym klubie Total Fitness. Zależy nam na tym, aby każdy klubowicz miał możliwość uczestnictwa w zajęciach grupowych czy odbycia treningu na siłowni, dlatego z przyjemnością dołączyliśmy do grona lokalizacji honorujących karty Benefit Systems. Dzięki temu nieodpłatnie możesz korzystać z naszej oferty za okazaniem posiadanej karty. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i dlaczego warto nad odwiedzić!

Benefit Systems w Total Fitness

Odwiedzając nasz klub z kartą Benefit Systems możesz korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla klubowiczów. Do dyspozycji klientów oddajemy przestronną siłownię, wyposażoną w nowoczesny sprzęt. To zarówno strefa cardio wyposażona w takie maszyny jak bieżnie, rowerki czy orbitreki, jak i strefa siłowa, w której znajdziesz maszyny do kształtowania sylwetki, wolne ciężary, taśmy, piłki i inne akcesoria fitness. Tak więc możesz zrealizować trening dostosowany do Twoich preferencji i możliwości, a w razie potrzeby skorzystać z pomocy trenera, który pełni dyżur na siłowni i z przyjemnością podpowie, jak użytkować sprzęt czy jak wykonywać ćwiczenia w prawidłowy sposób. Na podstawie karty Benefit Systems możesz ponadto wziąć udział w dowolnych zajęciach grupowych. Każda z lokalizacji Total Fitness posiada swój grafik, gdzie są rozpisane różnego rodzaju zajęcia, dostosowane poziomem do możliwości każdego uczestnika, a także jego celu treningowego. Z pewnością znajdziesz więc wariant zajęć na miarę swoich potrzeb. Możesz wybrać się na zajęcia spalające tkankę tłuszczową, wzmacniające mięśnie, kształtujące sylwetkę, korygujące postawę ciała, uelastyczniające albo relaksujące. Wybierasz to, co lubisz!

Zalety posiadania karty Benefit Systems

Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się w naszych klubach komfortowo i bezpiecznie. Z tego względu oddajemy do Twojej dyspozycji w większości lokalizacji parkingi, strefy malucha oraz sauny fińskie. Oprócz tego zachęcamy do uczestnictwa w akcji Droga do Sukcesu. To program, który pomoże Ci nas lepiej poznać, ale też sprawi, że wkroczysz w świat fitnessu pewnym krokiem. Podczas umówionego spotkania w ramach karty Benefit Systems zostaniesz oprowadzony po klubie przez trenera. Pokaże Ci on, jakie posiadamy sprzęty, opowie o organizowanych zajęciach i ponadto przeprowadzi medyczną analizę składu ciała. Na jej podstawie, a także po przeprowadzonym z Tobą wywiadzie, dobierze cel treningowy i opracuje plan ćwiczeń, które pomogą Ci go osiągnąć. Podpowie również, które z zajęć grupowych będą dla Ciebie najlepsze. Jeśli zdecydujesz, że wolisz rozpocząć swoją sportową ścieżkę pod okiem specjalisty – możesz wykupić pakiet treningów personalnych. Dzięki temu w bezpieczny sposób nauczysz się wykonywania ćwiczeń i stopniowo będziesz zwiększać swoje możliwości treningowe.

Jak korzystać z karty Benefit Systems?

Karta Benefit Systems daje wiele możliwości. Aby jednak móc z nich skorzystać w pełni, musisz pamiętać, aby zawsze mieć ją przy sobie. Podczas wizyty w klubie Total Fitness okaż swoją kartę wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Uprawni Cię do wejścia na siłownię czy zajęcia fitness. W tym drugim przypadku, pamiętaj o zapisach. Dzięki temu zapewnisz sobie gwarancję miejsca na zajęciach! Zależy nam, aby każdy uczestnik miał odpowiednią dozę miejsca do wykonywania ćwiczeń, co jest możliwe dzięki zapisom. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chcesz zacząć ćwiczyć? Ruszaj do klubu i rozpocznij swoją przygodę z Benefit Systems w klubie Total Fitness! Do zobaczenia!