FitProfit

Program FitProfit dedykowany jest firmom i ich pracownikom. Do udziału w nim mogą zgłosić się pracodawcy, którzy zatrudniają co najmniej 5 pracowników. Karta FitProfit jest kartą imienną i uprawnia posiadacza do wstępu na różnego rodzaju aktywności wyszczególnione w ofercie programu. Jednym z takich miejsc jest oczywiście sieć klubów Total Fitness. Wspieramy aktywność sportową i z przyjemnością uczestniczymy w programach, które propagują zdrowy styl życia. Właśnie dlatego nasze drzwi są szeroko otwarte dla posiadaczy kart sportowych, takich jak FitProfit. Masz taką kartę? W takim razie już dziś możesz wziąć udział w organizowanych u nas zajęciach fitness albo skorzystać z przestronnej siłowni w jednym z naszych klubów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

FitProfit w Total Fitness

Posiadając kartę FitProfit nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat podczas wizyty w naszych klubach. Działa ona jak wejściówka – wystarczy, że ją okażesz na wejściu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość, a będziesz mógł korzystać z wszelkich udogodnień, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. W naszych klubach do dyspozycji klientów pozostaje komfortowa i bogato wyposażona siłownia. Dostępne są strefy cardio oraz strefy do ćwiczeń siłowych. Zrealizujesz więc kompletny trening, dostosowany do Twoich preferencji i możliwości. Dysponujemy sprzętem w postaci bieżni, rowerków, orbitreków czy ergowioseł, a także wolnymi ciężarami, taśmami i akcesoriami do treningu funkcjonalnego. Bez względu na Twój stopień zaawansowania, możesz wybrać zestaw ćwiczeń zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zawsze w razie potrzeby do dyspozycji jest trener pełniący dyżur, który podpowie Ci jak korzystać ze sprzętu czy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Kluby Total Fitness to także wiele możliwości wyboru w kwestii zajęć fitness. Każda z lokalizacji posiada swój grafik tygodniowy z rozpisanymi zajęciami, odpowiednimi dla osób w każdym wieku i z różnym celem treningowym. Wyspecjalizowani instruktorzy prowadzą zarówno zajęcia fitness pomagające w pozbyciu się tkanki tłuszczowej, jak i budujące masę mięśniową, poprawiające koordynację ruchową, usprawniające mobilność ciała czy generalnie poprawiające samopoczucie. Bez trudu więc znajdziesz ćwiczenia, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zalety posiadania karty FitProfit

W klubach Total Fitness mile widziani są także Twoi bliscy i znajomi! Możesz ich zaprosić do wizyty u nas w każdą środę, kiedy realizowany jest program Fitness&Friends. Wówczas osoba towarzysząca wchodzi z Tobą do klubu zupełnie bezpłatnie. Wspólnie możecie odbyć trening na siłowni albo udać się na zajęcia grupowe. Oczywiście mogą przychodzić z Tobą częściej i zdecydować się na karnet Total Fitness. Dla posiadaczy kart FitProfit, tak jak dla wszystkich klubowiczów, polecany jest udział w programie Droga do Sukcesu. W ramach akcji możesz wkroczyć do świata fitnessu z naszą pomocą. Podczas umówionego spotkania, nasz trener oprowadzi Cię po całej siłowni – pokaże strefy do ćwiczeń, podpowie jak korzystać z maszyn i przeprowadzi medyczną analizę składu ciała. Przeprowadzi także z Tobą wywiad i na podstawie uzyskanych informacji dobierze cel treningowi, określi zalecane ćwiczenia i ewentualnie wskaże zajęcia fitness, które będą dla Ciebie odpowiednie. Jeśli zdecydujesz się, że chcesz trenować pod okiem profesjonalisty, możesz wykupić pakiet treningów personalnych, dzięki którym bezpiecznie i skutecznie osiągniesz pożądane efekty. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także udogodnienia, dzięki którym odwiedzając nas, poczują się komfortową. Do Twojej dyspozycji oddajemy w wielu lokalizacjach przestronne parkingi, kąciki malucha czy strefy wyposażone w sauny fińskie. Daj nam szansę i sprawdź, jak wiele możesz zyskać z kartą FitProfit! Nie musisz wykupować karnetu, podpisywać umowy członkowskiej ani pamiętać o ich ważności – po prostu przyjdź i okaż swoją kartę!

Jak korzystać z karty FitProfit?

Podczas wizyty w klubie pokaż na recepcji swoją kartę FitProfit, a także dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem. Dzięki temu będziesz mógł wejść na teren klubu i odbyć swój trening. Jeśli zdecydujesz się na udział w zajęciach – zapisz się na nie z wyprzedzeniem. Zyskasz wówczas gwarancję miejsca na sali. Zależy nam bowiem, aby każdy uczestnik czuł się swobodnie i miał zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni do ćwiczeń. Zapraszamy!