Medicover Sport

Medicover Sport to program dedykowany firmom i ich pracownikom. W ramach niego dostępne są pakiety, karnety i multikarnety, które umożliwiają korzystanie z różnego typu aktywności sportowych i kulturalnych. To kolejny z programów pracowniczych, który ma na celu aktywizować zatrudnionych i zachęcić ich do prowadzenia zdrowego stylu życia. Nie mogło być więc inaczej – z przyjemnością dołączyliśmy do akcji i umożliwiamy wstęp do naszych klubów na podstawie kart OK System. Posiadasz kartę Medicover Sport? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oddajemy do dyspozycji Klientów przestronną siłownię, w której można zrealizować dowolny trening, a także szereg zajęć grupowych o różnym stopniu intensywności. Rozpocznij swoją przygodę ze sportem razem z nami!

Medicover Sport w Total Fitness

Dla osób posiadających kartę Medicover Sport wstęp do klubu jest bezpłatny. Odwiedzając nas, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że okażesz kartę, która działa jak wejściówka. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i pracować nad swoją sylwetką, samopoczuciem i zdrowiem! Wybierając klub Total Fitness, możesz skorzystać z komfortowej i przestronnej siłowni. Każda z naszych lokalizacji ma inne ustawienie, jednak w każdej panuje taki sam, przyjazny klimat. W każdej znajdziesz nowoczesny sprzęt cardio – np. rowerki, orbitreki czy bieżnie, jak i sprzęt do treningów siłowych i funkcjonalnych, np. wolne ciężary, maszyny do ćwiczenia różnych partii ciała, akcesoria fitness i inne. Zawsze możesz też liczyć na pomoc trenera, który pełni dyżur danego dnia i podpowie Ci, jak korzystać ze sprzętów czy jak właściwie wykonywać ćwiczenia. Jeśli preferujesz zajęcia pod okiem trenera, możesz zdecydować się na treningi personalne. Wystarczy, że dokupisz pakiet, aby szlifować swoją formę w sposób bezpieczny i dostosowany do Twoich możliwość. Alternatywą są także zajęcia fitness w grupach, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Oferta ich jest bardzo szeroka, dlatego bez trudu znajdziesz takie, które spełnią Twoje oczekiwania. To zarówno ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową, poprawiające koordynację ruchową, jak i budujące mięśnie. Zajęcia odbywają się codziennie, w różnych godzinach, więc możesz je dopasować do swojego harmonogramu.

Zalety posiadania karty Medicover Sport

Priorytetem dla nas jest zachęcenie jak największej liczby osób do wdrożenia aktywności ruchowej w swoim życiu. Możecie uczestniczyć w zajęciach fitness albo zrobić wspólny trening na siłowni, a jeśli spodoba się Twojemu towarzyszowi u nas – może wykupić karnet i regularnie odwiedzać nasze kluby. Kolejną naszą akcją jest program Droga do Sukcesu. Polecamy go wszystkim nowym klubowiczom, również posiadaczom Medicover Sport, którzy chcą bezpiecznie i bez stresu rozpocząć swoją sportową przygodę. Podczas umówionego spotkania, trener oprowadzi Cię po klubie – pokaże sprzęty, poinstruuje jak z nich korzystać, a także przeprowadzi medyczną analizę składu ciała. Na jej podstawie, a także wywiadu z Tobą, dobierze dla Ciebie cel treningowy i opracuje program ćwiczeń. Doradzi również, które zajęcia fitness będą najlepsze, abyś osiągnął swój cel. Ważny jest dla nas Twój komfort, dlatego w większości lokalizacji udostępniamy parkingi, dzięki czemu nie musisz szukać wolnego miejsca w pobliżu klubu. Co więcej, w Total Fitness dostępne są kąciki malucha – możesz więc przyjść do nas ze swoją pociechą, a kiedy Ty będziesz robić trening – dziecko będzie się bawić. Po ćwiczeniach zapraszamy Cię do saun fińskich, w których zregenerujesz swój organizm i zrelaksujesz się po wysiłku.

Jak korzystać z karty Medicover Sport?

Posiadając kartę Medicover Sport, zawsze podczas wejść do klubu musisz ją okazać na recepcji wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Jest to rodzaj wejściówki i tylko na jej podstawie możesz skorzystać z naszej oferty. Jeśli zdarzy się sytuacja, że zapomnisz – nie musisz odwoływać treningu. W takiej sytuacji możesz zakupić jednorazową wejściówkę. W klubach Total Fitness stawiamy na wygodę naszych gości, dlatego zachęcamy do zapisów na zajęcia fitness z wyprzedzeniem. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca na sali i każdy z uczestników zajęć będzie miał odpowiednią dozę miejsca do wykonywania ćwiczeń. Przyjdź do nas i zacznij swoją sportową przygodę – zapraszamy!