MultiActive

Program MultiSport to nowoczesna forma aktywizacji sportowej od Benefit Systems. MultiActive jest jedną z kart, która uprawnia do korzystania z różnych form aktywności w wielu miastach. Ma na celu propagowanie aktywności sportowej wśród pracowników firm i ich bliskich. Należąc do programu, można nieodpłatnie wchodzić do klubów biorących udział w akcji. Są to siłownie, kluby fitness, szkoły tańca, baseny i wiele innych. Nie mogło być inaczej – kluby Total Fitness również dołączyły do akcji. Wiemy bowiem, jak ważną rolę odgrywa ruch w funkcjonowaniu organizmu. Wpływa na sylwetkę, kondycję, pracę narządów, gospodarkę hormonalną i lipidową, a przede wszystkim sprawia, że poprawia się także nasze samopoczucie. Z kartą MultiActive możesz więc z powodzeniem wejść do klubu i zrealizować trening na siłowni lub też uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych.

MultiActive w Total Fitness

Posiadając kartę MultiActive możesz odwiedzać klub Total Fitness tak często, jak pozwala Ci limit wejść na karcie, jednak nie częściej niż raz dziennie. Wchodząc za okazaniem karty nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Możesz w pełni korzystać z oferty, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Każda z naszych lokalizacji dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Decydując się na wizytę w siłowni, masz do dyspozycji komfortowe strefy do ćwiczeń siłowych i cardio, wyposażone w nowoczesne maszyny i akcesoria sportowe. To różnego rodzaju wolne ciężary, piłki, taśmy i liny, a także urządzenia do ćwiczenia różnych partii ciała. Samodzielnie możesz więc zrealizować trening o wybranej intensywności, a w razie potrzeby skorzystać z rady trenera, który pełni dyżur w klubie i podpowie Ci, jak prawidłowo korzystać z maszyn. W ramach karty MultiActive możesz także brać udział w różnych zajęciach fitness, które są w grafiku danego klubu. Ich oferta jest szeroka, dlatego bez trudu wybierzesz zajęcia dopasowane do swojej dyspozycji czasowej, a także zgodne z Twoimi upodobaniami. Każde z ćwiczeń mają swoją specyfikę i intensywność. Możesz wybrać skoczną zumbę, relaksującą jogę albo ekstremalne spalanie tłuszczu. Wszystko zależy od Twoich możliwości, a także celu, jaki chcesz osiągnąć!

Zalety posiadania karty MultiActive

Karta MultiActive nie posiada ograniczeń godzinowych, w obrębie których możesz wejść na siłownię. Na jej podstawie, w ramach dostępnej liczby wejść, możesz o dowolnej porze korzystać z oferty Total Fitness w godzinach otwarcia klubu. Oprócz przestronnej, dobrze wyposażonej siłowni, a także licznych zajęć grupowych, możesz też korzystać z innych udogodnień, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. W większości lokalizacji udostępniliśmy kąciki malucha, gdzie Twoja pociecha podczas Twojego treningu może zająć się kolorowankami czy układaniem klocków. Dla klientów dostępne są również parkingi, więc bez trudu zaparkujesz swój samochód oraz w wielu miejscach sauny fińskie, które znakomicie regenerują organizm. Chcąc zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo i poczucie komfortu, wprowadziliśmy także program Droga do Sukcesu. Posiadając kartę MultiActive, możesz skorzystać z indywidualnego spotkania z trenerem. Ten oprowadzi Cię po klubie – pokaże strefy do ćwiczeń, poinstruuje jak obsługiwać maszyny, a także przeprowadzi medyczną analizę składu ciała. Następnie na podstawie wywiadu z Tobą i wskaźników analizy dobierze cel treningowy oraz opracuje program ćwiczeń, zgodny z Twoimi predyspozycjami i oczekiwaniami. Możesz bowiem powiedzieć, czy bardziej zależy Ci na uczestnictwie w zajęciach grupowych (wówczas trener wskaże, które będą dla Ciebie najlepsze), czy też wolisz trenować w pojedynkę (w tej sytuacji, dobrane zostaną optymalne ćwiczenia dla Ciebie). Zawsze możesz też zdecydować się na dodatkowo płatne treningi pod okiem trenera personalnego.

Jak korzystać z karty MultiActive?

Dysponując kartą MultiActive nie musisz kupować karnetów, ani zawierać żadnych umów. Legitymując się kartą oraz dokumentem tożsamości ze zdjęciem, możesz wejść do klubu nieodpłatnie w ramach ustalonego na karcie limitu wejść, nie częściej niż raz dziennie. Trzymaj więc swoją kartę w portfelu, aby nigdy jej nie zapomnieć. Niemniej, gdy zdarzy się taka sytuacja, nie musisz rezygnować z treningu. Możesz wykupić jednorazową wejściówkę i wejść na zajęcia lub poćwiczyć na siłowni. Systematyczna aktywność sportowa przełoży się na Twoje zdrowie i samopoczucie. Choć w trakcie treningu odczujesz zmęczenie i brak sił, to już po będziesz z siebie dumny i zadowolony. Dołącz do klubowiczów Total Fitness i odwiedź nas na podstawie karty MultiSport lub wykupując karnet. Do zobaczenia!