MultiSport Classic

MultiSport Classic to jedna z oferowanych przez program Benefit Systems kart sportowych. Program MultiSport ma na celu propagowanie aktywności sportowej na co dzień. Dedykowany jest pracownikom oraz ich bliskim. Za sprawą uczestnictwa w programie możliwe jest uczestnictwo w zajęciach fitness czy realizowanie treningów na siłowni w wielu lokalizacjach. Taką opcję daje także sieć klubów Total Fitness. Dla nas sport to codzienność, a naszą pasją jest propagowanie zdrowego stylu życia. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa ruch w funkcjonowaniu całego organizmu – wpływa na samopoczucie, pracę narządów, gospodarkę hormonalną, a także kondycję i sylwetkę. Nie mogło być więc inaczej – udostępniliśmy naszym klientom opcję wejścia do klubu na podstawie karty MultiSport Classic (a także MultiSport Plus, MultiSport Senior i MultiActive)! Dzięki temu możesz korzystać w pełni z oferty naszych zajęć fitness, strefy siłowni i innych udogodnień, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

MultiSport Classic w Total Fitness

Posiadając kartę MultiSport Classic, możesz odwiedzić klub Total Fitness raz dziennie! W ramach swojej wejściówki nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat i możesz spędzić czas w dowolny sposób – np. robiąc trening cardio lub siłowy w naszej siłowni albo udać się na zajęcia fitness. Choć wszystkie nasze lokalizacje mają inny układ, to w każdym do dyspozycji klientów oddajemy nowoczesne sale do ćwiczeń, a także strefy na siłowni wyposażone w nowoczesny sprzęt. Co zyskujesz wybierając Total Fitness? Przede wszystkim komfortowe i przestronne strefy do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Możesz więc odbyć swój trening na wybranym sprzęcie lub wykorzystując wolne ciężary czy inne akcesoria. To miejsce odpowiednie do treningów o różnej intensywności i różnym stopniu zaawansowania. W razie potrzeby zawsze do Twojej dyspozycji jest trener, który pełni dyżur na siłowni. Pomoże Ci w obsłudze sprzętu bądź doradzi, jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie. W ramach karty MultiSport Classic możesz wziąć udział w zajęciach grupowych, których oferta jest bardzo szeroka. Grafik dostępny jest na naszej stronie internetowej, dlatego jesteśmy przekonani, że dopasujesz jego rodzaj do swojej dyspozycji czasowej. Co więcej, każde ćwiczenia mają inną specyfikę – trenowane są inne partie ciała, mają różne tempo czy poziom intensywności. Możesz więc zdecydować się na wariant odpowiedni do swoich możliwości bądź też każdego dnia uczestniczyć w innych, by jak najpełniej rozwijać swoje ciało!

Zalety posiadania karty MultiSport Classic

Istnieją różne rodzaje kart MultiSport, a każda z nich ma swoją specyfikę. MultiSport Classic nie posiada ograniczeń godzinowych – możesz z niej korzystać zawsze w godzinach otwarcia klubów Total Fitness. Jednak musisz pamiętać, że na jej podstawie możesz wejść do dowolnej siłowni, klubu fitness czy innego miejsca honorującego ten typ karty tylko raz dziennie. Jeśli więc rano uczestniczyłeś w zajęciach w naszym klubie bądź też jakimkolwiek innym – po południu będziesz mógł wejść do klubu, wykupując dodatkową wejściówkę. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, abyś odwiedził nas kolejnego dnia! Zależy nam, abyś czuł się w klubach Total Fitness komfortowo. Właśnie dlatego stworzyliśmy program Droga do Sukcesu. To idealna okazja do tego, aby poznać nasz klub. Podczas wizyty trener oprowadzi Cię po całej siłowni, gdzie zostaniesz zapoznany ze sprzętem i dowiesz się, jak z nich prawidłowo korzystać. To jednak nie wszystko. Podczas tego spotkania zostanie przeprowadzona medyczna analiza składu ciała, a na podstawie wywiadu, trener ustali z Tobą cel i określi program ćwiczeń, odpowiedni do Twoich predyspozycji i oczekiwań. Dzięki temu będziesz mógł szlifować swoją formę każdego dnia na siłowni albo zajęciach grupowych za okazaniem karty MultiSport Classic, a w razie potrzeby zdecydować się na odpłatne treningi personalne z wykwalifikowanym trenerem. Nasze kluby to miejsca, gdzie czas spędza się w przyjaznej atmosferze i każdego dnia pokonuje własne słabości. Aby zapewnić Ci maksimum komfortu, udostępniamy dodatkowe udogodnienia. W większości lokalizacji Total Fitness znajdziesz kącik malucha, przestronne parkingi i sauny fińskie.

Jak korzystać z karty MultiSport Classic?

Dysponując kartą MultiSport Classic, nie musisz martwić się o umowy i karnety. Posiadając ją, możesz w pełni korzystać z wszelkich udogodnień w klubach Total Fitness i skutecznie pracować nad swoją formą. Niemniej musisz pamiętać o kilku warunkach. Z taką kartą możesz wejść nieodpłatnie do klubu tylko raz dziennie. Co więcej, zawsze musisz mieć przy sobie kartę oraz dokument tożsamości ze zdjęciem. Jest to podstawa, dlatego zawsze będziemy tego od Ciebie wymagać. Miej więc swoją kartę w portfelu, aby nigdy jej nie zapomnieć. Jeśli jednak przydarzy się taka sytuacja, nie znaczy to, że musisz zrezygnować z treningu i wrócić do domu. Wówczas możesz zdecydować się na jednorazową, płatną wejściówkę i odbyć swój trening lub wejść na zajęcia!