MultiSport Senior

Program MultiSport został opracowany przez firmę Benefit Systems w celu propagowania aktywności sportowej. Większość kart dedykowana jest pracownikom firm, ich bliskim i dzieciom. Karty MultiSport Senior są natomiast kierowane do seniorów, którzy chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. Tego typu karta może być wydana pracownikowi, który ma już inną kartę z Programu MultiSport (MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive) i chce zatroszczyć się o bliską osobę – np. mamę, tatę, babcię czy dziadka. Wybierając taką kartę, osoba uprawniona będzie mogła korzystać z różnych form aktywności w wielu lokalizacjach. To między innymi siłownie, kluby fitness, baseny, szkoły tańca, sauny czy groty solne. W Total Fitness dokładamy wszelkich starań, aby propagować aktywność ruchową na co dzień. Z przyjemnością dołączyliśmy więc do programu i umożliwiliśmy seniorom wstęp do klubów. Dzięki temu bez żadnych dodatkowych opłat mogą oni pracować nad swoją sylwetką, samopoczuciem i kondycją. Codzienna porcja aktywności przekłada się na pracę całego organizmu, dlatego w ramach posiadanej karty możliwe jest odwiedzanie nas każdego dnia do godziny 16! W tym czasie do dyspozycji klientów jest przestronna siłownia z maszynami i akcesoriami sportowymi, jak i obszerna oferta zajęć fitness o różnym poziomie intensywności.

MultiSport Senior w Total Fitness

Osoba posiadająca kartę MultiSport Senior za jej okazaniem nie ponosi żadnych dodatkowych opłat, kiedy odwiedza wybraną lokalizację Total Fitness. Może więc w pełni korzystać z oferty zajęć fitness czy wykonywać samodzielne treningi na siłowni. Zawsze do dyspozycji klientów pozostaje nasz trener, który danego dnia pełni dyżur. W razie potrzeby wytłumaczy, jak korzystać z danego urządzenia czy doradzi w kwestii doboru ćwiczeń. Siłownia wyposażona jest w różnego typu maszyny – bieżnie, rowerki, magnetyczne wioślarze, orbitreki i wiele innych urządzeń cardio, a także urządzenia do ćwiczeń siłowych. Oprócz tego dostępne są liczne akcesoria – m.in. wolne ciężary, taśmy, gumy, piłki i liny, z którymi można odbyć treningi dopasowane do swoich potrzeb i możliwości. Wśród naszych klientów bardzo dużą popularnością cieszą się zajęcia fitness. Te mają zróżnicowaną formę, dlatego bez trudu można dopasować je do swoich możliwości i oczekiwań. Ćwiczenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy czuwają nad prawidłowością wykonywania ruchów przez uczestników. W naszej ofercie znajdują się różne zajęcia, realizowane przez 7 dni w tygodniu w różnych godzinach. Polecanymi dla seniorów są np. zdrowy kręgosłup, pilates, body ball, joga, stretching czy poranna gimnastyka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać zajęcia o wyższej intensywności – np. zumbę, tabatę czy trening obwodowy. Wszystko zależy od możliwości i preferencji. Co więcej, oferta poszczególnych klubów Total Fitness różni się, dlatego warto zapoznać się z grafikiem na stronie internetowej bądź skontaktować się telefonicznie.

Zalety posiadania karty MultiSport Senior

Karta MultiSport Senior umożliwia codzienne wejścia na siłownię oraz uczestnictwo w zajęciach. Należy jednak pamiętać, że działa ona tylko do godziny 16, dlatego zachęcamy do odwiedzin naszych klubów każdego dnia rano i wczesnym popołudniem. W tym czasie najczęściej siłownia nie jest przepełniona, co gwarantuje komfort podczas ćwiczenia, a także odbywają się poranne sesje ćwiczeń o różnej intensywności, niekiedy dedykowane osobom starszym. Klienci z kartami MultiSport Senior są naszymi klubowiczami, dla których oddajemy do dyspozycji liczne udogodnienia. Jeśli senior na co dzień zajmuje się wnukami, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedził klub z pociechą. W większości naszych lokalizacji znajdują się kąciki malucha, gdzie dziecko może kolorować malowanki, tworzyć laurki czy układać klocki. Atutem naszych klubów są także przestronne, niezatłoczone parkingi, łatwość dojazdu komunikacją miejską, a także dostępne w wielu lokalizacjach sauny fińskie, idealne do regeneracji organizmu. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i poczucie komfortu w trakcie uprawiania sportów. Właśnie dlatego stworzyliśmy program Droga do Sukcesu, który ma stopniowo wprowadzić naszych klientów do świata fitnessu. Każda osoba posiadająca kartę MultiSport Senior, może w umówionym terminie odbyć spotkanie indywidualne z trenerem. Podczas niego zostanie oprowadzona po klubie, gdzie trener pokaże strefy do ćwiczeń, nauczy obsługi maszyn i wskaże, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Oprócz tego trener wykona pomiar medycznej analizy składu ciała, opracuje plan treningowy i na podstawie wywiadu dobierze cel. Może to być np. utrata tkanki tłuszczowej, ale też poprawa samopoczucia czy mobilności ruchowej. W naszych klubach istnieje także możliwość realizowania odpłatnych treningów z trenerem personalnym, który czuwa nad przebiegiem ćwiczeń i układa spersonalizowane programy.

Jak korzystać z karty MultiSport Senior?

Dysponując kartą MultiSport Senior, nie trzeba kupować karnetów ani zawierać żadnych dodatkowych umów. Wystarczy przyjść do klubu przed godziną 16, okazać kartę, a także dokument tożsamości ze zdjęciem. Po wejściu do klubu można skorzystać z przestronnej szatni, udać się na trening lub ćwiczenia fitness. W celu zapewniania komfortu każdemu z ćwiczących, organizowane są zapisy na poszczególne zajęcia – można się zapisać poprzez stronę internetową, osobiście w klubie lub telefonicznie. Dzięki temu sale nie są przepełnione, a każdy może swobodnie ćwiczyć. Jeśli jednak zapomnimy się zapisać, ale są wolne miejsca na sali – można dołączyć do grupy. Tak więc korzystanie z karty MultiSport Senior jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Należy mieć ją zawsze przy sobie, zatem warto trzymać ją w portfelu, by nigdy nie zapomnieć!