Body shape

Body Shape – ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej

Ćwiczenia na spalanie tłuszczu cieszą się dużą popularnością, ponieważ pomagają zredukować masę ciała i osiągnąć pożądaną sylwetkę. Zajęcia Body Shape w Total Fitness to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie zawalczyć o zgrabną, jędrną i zdrową sylwetkę. Program opiera się na ćwiczeniach na spalanie tkanki tłuszczowej i jest wzbogacony o elementy wzmacniające ciało.

Body Shape to ćwiczenia na redukcję niskiej intensywności. Zwiększają wydolność organizmu, poprawiają kondycję i są sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami. Zależy Ci na spalaniu tłuszczu z brzucha, ud i innych newralgicznych partii ciała, ale dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną? Chcesz popracować nad swoją kondycją i wytrzymałością bez obciążania stawów i ścięgien? Nie może Cię więc zabraknąć na zajęciach Body Shape fitness! Oprócz wspomnianych korzyści zyskasz również lepsze samopoczucie!

Jak wyglądają zajęcia Body Shape w Total Fitness?

Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej na siłowni Total Fitness są prowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Opierają się na różnego rodzaju aktywnościach, dostosowanych do poziomu oraz oczekiwań uczestników tych zajęć. Przede wszystkim ćwiczenia są tak dopasowane, aby stymulowały spalanie tłuszczu i jednocześnie rzeźbiły sylwetkę oraz zwiększały wydolność organizmu.

Na początku realizowana jest 15-minutowa rozgrzewka, która przygotuje organizm do wysiłku. Następnie instruktor przedstawia najlepsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej, które trwają ok. pół godziny. Niekiedy wykorzystywane są akcesoria fitness, np. ciężarki, gumy i stepy. Wszystko zależy od programu danych zajęć, a tym samym od partii ciała, która będzie wzmacniana. Na Body Shape fitness wykonuje się takie ćwiczenia, jak brzuszki, siady, wykroki, wznosy rąk, odwodzenie nóg i wiele innych.

Zwieńczeniem zajęć Body Shape jest 5-minutowe rozciąganie. Ma ono na celu wyciszyć organizm, regenerować mięśnie po wysiłku i zredukować ryzyko wystąpienia DOMS, czyli opóźnionej bolesności mięśni, występującej kilka lub kilkanaście godzin po treningu.

Dla kogo ćwiczenia na spalanie tłuszczu Body Shape?

Podobnie jak inne ćwiczenia na spalanie tłuszczu, dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku, którzy chcą popracować nad swoją sylwetką. Mimo tego, że są to przede wszystkim ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej (m.in. ćwiczenia na spalanie tłuszczu z brzucha czy ud), to jednocześnie wzmacniają mięśnie, świetnie wpływają na całe ciało, poprawiają koordynację ruchową i stymulują produkcję endorfin. Po treningu odnotujesz, że nie tylko masz sprawniejsze i smuklejsze ciało, ale też lepsze samopoczucie! Zainteresowany? W takim razie przyjdź na najbliższe ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej na siłowni realizowane pod okiem doświadczonego instruktora w Total Fitness. Do zobaczenia!

Strong by Zumba

Strong by Zumba

To kompletny i energetyczny trening. Składa się z elementów cardio oraz treningu siłowego. Nie są w nim wykorzystywane żadne akcesoria fitness – pracuje się wyłącznie z ciężarem własnego ciała w rytm odpowiednio dopasowanej muzyki. Połączenie sekwencji ruchów z muzyką tworzy ciekawą i angażującą wszystkie partie mięśni choreografię funkcjonalną. Ma to swój skutek w poprawie koordynacji ruchowej i lepszej stabilizacji. Rytmiczna muzyka dodaje energii, dzięki czemu ćwiczysz intensywniej, wzmacniasz swoje mięśnie i spalasz kalorie. A efekty spalania na Zumba Strong są zdumiewające! Eksperci sądzą, że po Strong by Zumba kalorie będą leciały jak szalone – nawet 800 kcal w trakcie godziny ćwiczeń!

Wiele osób zastanawia się, co to jest Strong by Zumba i co sprawia, że trening jest aż tak wydajny? Otóż w trakcie ćwiczeń wzrasta tętno i tym samym zapotrzebowanie na tlen, a brak dostatecznego czasu na odpoczynek powoduje, że zostaje podkręcony metabolizm. W konsekwencji organizm spala kalorie nie tylko w trakcie ćwiczeń, ale też na długo po treningu!

Efekty Strong by Zumba są następujące:

 • zgubisz nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnisz swoje ciało,
 • zwiększysz siłę mięśni,
 • poprawisz koordynację ruchową,
 • odnotujesz, że masz lepszą zwinność, gibkość oraz mobilność,
 • wyzwolisz z siebie wszystkie negatywne emocje i naładujesz endorfinami.

Zumba Strong – jak wyglądają te zajęcia w klubie Total Fitness?

Zajęcia Zumba Strong w naszym klubie prowadzi doświadczona kadra trenerska. W związku z tym, że są to intensywne ćwiczenia z wykorzystaniem różnych form treningowych – m.in. funkcjonalnego, cardio, siłowego i plyometrycznego, uzupełnione o elementy zaczerpnięte ze sztuk walki – konieczna jest dobra rozgrzewka. Przygotuje ona organizm do dużego wysiłku i zmniejszy ryzyko urazów.

Trening Strong by Zumba składa się z 4 części, zwanych ćwiartkami. Trzecia ćwiartka jest najintensywniejsza, a czwarta wykonywana na macie. Program zajęć przez jakiś czas jest identyczny, jednak po pewnym czasie wymieniana jest jedna ćwiartka na nową. Dzięki temu nie tylko się nie znudzisz, ale też dostarczysz swojemu organizmowi nowe, stymulujące bodźce treningowe! Zwieńczeniem Strong by Zumba jest stretching, który wycisza i odpręża.

Dla kogo Strong by Zumba?

Zumba Strong to doskonała propozycja dla osób, które lubią mocne treningi. Jeśli zależy Ci na spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, wzmocnieniu mięśni i poprawie koordynacji, a to wszystko w rytm energetycznych brzmień – koniecznie zapisz się na najbliższe zajęcia! Ćwiczenia przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie musisz mieć doświadczenia, ale musisz być gotowy na intensywny trening. Setki kalorii na minusie, hektolitry potu wylane i ogromna satysfakcja po treningu gwarantowane. Do zobaczenia!

Bodybalance™

BODYBALANCE™

BODYBALANCE™ to program od Les Mills, który cieszy się uznaniem miłośników fitnessu na całym świecie. Można go uprawiać w domu, ale treningi realizowane są również w klubach, pod okiem doświadczonych trenerów. Na ćwiczenia składają się elementy trzech różnych dyscyplin: tai-chi, pilatesu i jogi. Ich połączenie daje wiele pozytywnych efektów – m.in. pozwala zwiększyć siłę mięśni i ich elastyczność, a także pozbyć się codziennych stresów. Twórcy Les Mills BODYBALANCE™ zapewniają: jeśli wcześniej nie próbowałeś jogi, BODYBALANCE™ to świetne wprowadzenie. Jeśli już uprawiasz jogę, pokochasz różnorodność, jaką daje BODYBALANCE™!

Jakie są korzyści uczestnictwa w zajęciach BODYBALANCE™?

Poprawisz swoją elastyczność i zwiększysz siłę mięśni core, jednocześnie obniżając poziom stresu i odciążając kręgosłup. Skoncentrujesz swój umysł, poprawisz samopoczucie, osiągniesz spokój ducha. Wszystko dlatego, że BODYBALANCE™ to kontrolowane oddychanie, koncentracja i starannie dobrana seria rozciągnięć i ruchów, które razem tworzą holistyczny trening. Twoje ciało dodatkowo za sprawą muzyki zostaje wprowadzone w stan harmonii i równowagi.

Jak wyglądają zajęcia BODYBALANCE™ Les Mills w Total Fitness?

BODYBALANCE™ to program od Les Mills, realizowany w naszych klubach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. Założeniem jest, aby każdy, bez względu na zaawansowanie, czuł się dobrze w trakcie ćwiczeń. Jeśli więc nie masz doświadczenia w jodze, po prostu podążaj za instruktorem, który pokaże Ci wszystkie odpowiednie pozycje. Wszystko czego potrzebujesz to wygodne ubrania do ćwiczeń. Zanim trener przejdzie do ćwiczeń właściwych BODYBALANCE™, prowadzona jest rozgrzewka. Następnie wykonuj poszczególne sekwencje ruchów w swoim tempie. Jeśli masz wątpliwości odnośnie jakiejś pozycji, możesz poprosić instruktora o pomoc. Po zakończeniu programu prowadzony jest blok relaksujący, który wycisza organizm i odpręża ciało po ćwiczeniach.

BODYBALANCE™ – dla kogo polecane są te zajęcia?

BODYBALANCE™ Les Mills to program dedykowany osobom, które pragną rozwijać swoje ciało. Za sprawą ćwiczeń możliwe jest ujędrnienie ciała, wzmocnienie siły mięśni, zredukowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa i poprawienie samopoczucia. Wyrównasz oddech, zrelaksujesz się i wprawisz lepszy nastrój. Polecamy więc uczestnictwo w zajęciach BODYBALANCE™ osobom o każdym poziomie zaawansowania. Nawet jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na jodze czy pilatesie – dołącz do grupy i zacznij swoją przygodę. To doskonały sposób relaksacji po ciężkim dniu w pracy lub przed jego rozpoczęciem. Nie wahaj się – zapisz się na zajęcia fitness BODYBALANCE™ i czerp z nich wszystkie korzyści, jakie dają. Do zobaczenia!

Cross Training

Cross Training to uniwersalny program treningowy, który polega na wykonywaniu ćwiczeń angażujących wszystkie partie ciała. Stanowi połączenie ćwiczeń z ciężarem własnego ciała oraz ćwiczeń z odpowiednio dopasowanym ciężarem, które stopniowo można zwiększać w celu progresji. Cross trening składa się z elementów cardio oraz treningu siłowego, dlatego holistycznie wpływa na samopoczucie i jednocześnie kształtuje sylwetkę. Definicja głosi, że crosstrening, zwany też treningiem przekrojowym lub fit cross, jest formą treningu sportowego, polegającego na praktykowaniu kilku dyscyplin sportu lub różnorodnych ćwiczeń w celu wszechstronnego rozwoju zawodnika. Dzięki temu można odnotować wiele korzyści w związku z metodą cross treningu.

Jako największe zalety Cross trening uznaje się:

 • intensywne spalanie tkanki tłuszczowej;
 • przyspieszony metabolizm;
 • modelowanie sylwetki;
 • większą wydolność organizmu;
 • lepszą kondycję;
 • poprawę sprawności stawów i mięśni;
 • utrzymanie poziomu insuliny krwi na optymalnym poziomie;
 • redukcję stresu;
 • wzmożoną produkcję endorfin;
 • zwiększenie sił i wytrzymałości mięśni;
 • zadowolenie z siebie.

Jak wygląda Cross Training w Total Fitness?

Ćwiczenia cross w naszym klubie prowadzone są przez doświadczonego instruktora. Wprowadza on uczestników w świat fit cross, stopniowo zarażając zamiłowaniem do tej formy aktywności. Uczestnicy na początku realizują rozgrzewkę, która przygotuje organizm do intensywnego wysiłku. Musisz bowiem pamiętać, że w ciągu godziny Cross Training spala się od 400 do nawet 900 kalorii! Następnie przechodzimy do pierwszej części treningu, którą jest wzmacnianie. Mają tutaj miejsce ćwiczenia siłowe z obciążeniem własnego ciała bądź też z oporem zewnętrznym. Druga część treningu to WOD, czyli trening dynamiczny cardio, łączący ćwiczenia gimnastyczne, siłowe i metaboliczne. Cross trening przeplata różne ćwiczenia – mogą to być np. przysiady ze sztangą, wskoki na skrzynię, burpee, podciąganie na drążku, bieganie, skakanie na skakance, pompki, sit-upy czy wyciskanie na klatkę. Zwieńczeniem zajęć zawsze jest stretching, czyli rozciąganie mięśni, doskonale wyciszający organizm po intensywnym wysiłku.

Dla kogo polecany jest Cross Trening?

Trening cross to ćwiczenia odpowiednie dla osób w różnym stopniu zaawansowania w treningach, ponieważ możesz dopasować ciężar i intensywność do swoich możliwości. Na Cross Trening zapraszamy więc osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem siłowym, bowiem trener doskonale wprowadzi ich w tę aktywność. Skrupulatnie przedstawiane ćwiczenia i prezentowana technika przekładają się na Twoje bezpieczeństwo. W trakcie fit crossu instruktor koryguje błędy i wskazuje prawidłową technikę, dzięki czemu osiągniesz lepsze efekty i nie stanie Ci się krzywda. Niemniej Cross Training w Total Fitness to także doskonałe urozmaicenie treningów dla osób, które ćwiczą już jakiś czas. Nowe bodźce treningowe poprawią Twoje efekty ćwiczeń! Przekonaj się więc na własnej skórze, co to jest cross training i dołącz do innych uczestników zajęć. Satysfakcja gwarantowana!

Grit Cardio

Trening Les Mills GRIT® CARDIO to rodzaj 30-minutowego treningu interwałowego. Wykorzystuje głównie ćwiczenia bazujące na masie ciała ćwiczącego. Trening ma bardzo wysoką intensywność, co przekłada się na efekty. Celem Grit Cardio jest poprawa ogólnej sprawności fizycznej, zwiększenie wydolności organizmu oraz maksymalizacja spalania kalorii. Podobnie jak inne treningi typu HIIT (trening interwałowy o wysokiej intensywności), wpływa on korzystnie na wiele aspektów. Trening poprawia pracę układu krążenia, zwiększa zwinność, przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Efekty Grit Cardio to również wzmocnienie całego ciała. Pracujesz nad różnymi partiami mięśni, poprawiając jednocześnie swoją wytrzymałość.

Les Mills Grit Cardio to zajęcia fitness, oferujące bezpieczne i praktyczne zastosowanie wysokiej intensywności ćwiczeń. Cechą tego treningu jest to, że pozwala przełamać rutynę w treningu siłowym. Jednocześnie pomaga przezwyciężyć efekt plateau. Z tego względu osoby ćwiczące, o dobrej sprawności układu krążenia i wytrzymałości, mogą skrócić czas treningu. Mimo to nadal będą one poprawiać swoją wydajność.


Jak wygląda trening Les Mills Grit Cardio w Total Fitness?

Cechą charakterystyczną programu Les Mills Grit Cardio jest to, że trening trwa 30 minut. Wynika to z przeprowadzonych badań, świadczących o tym, że to nie długość, ale intensywność treningu sprawia, że jest on bardziej efektywny. U trenujących w wyniku ćwiczeń następuje spadek masy ciała oraz redukcja stężenia trójglicerydów we krwi. Co najważniejsze – efekt podkręconego metabolizmu kwasów tłuszczowych utrzymuje się jeszcze od kilku do nawet kilkunastu godzin po zakończonym treningu.

Zajęcia odbywają się w grupie i są prowadzone przez doświadczonego instruktora. Na początku realizowana jest rozgrzewka, która ma na celu przygotować organizm do dużego wysiłku. Następnie trener wprowadza uczestników do treningu właściwego Les Mills Grit. W jego trakcie realizowane są różne ćwiczenia – m.in. wyskoki, pajace, bieganie, burpee, wspinaczka, deska, rowerek i wiele innych. Po upływie 30 minut, kiedy już Twój metabolizm będzie na najwyższych obrotach, instruktor przejdzie do etapu wyciszania. Rozciąganie mięśni przyniesie ulgę, a jednocześnie sprawi, że najpewniej unikniesz DOMS, czyli opóźnionego bólu mięśniowego.

Dla kogo trening Grit Cardio?

Zajęcia Grit Cardio przeznaczone są dla osób, którym zależy na poprawie wydolności organizmu. Trening przyspiesza metabolizm, redukuje tkankę tłuszczową oraz dostarcza nowe bodźce treningowe. Trening jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jednak w związku z wysoką intensywnością warto posiadać już pewne doświadczenie w treningach. Ćwiczenia nie są skomplikowane pod względem złożoności, jednak wykonywane w szybkim tempie, dlatego u osób początkujących mogłyby okazać się zbyt ciężkie dla organizmu pod kątem wydolności. Zachęcamy jednak, by zapisać się na Les Mills Grit w Total Fitness i przekonać samodzielnie, jak będziesz się czuć. Gwarantujemy, że po Grit Cardio efekty będą zdumiewające! Mimo zmęczenia, zyskasz niesamowitą satysfakcję. Do zobaczenia!

Fitball

Połączenie fitnessu i piłek? Tak, to możliwe! Zajęcia FitBall są formą aktywności grupowej z wykorzystaniem dużych piłek. W trakcie ćwiczeń będziesz wzmacniać wszystkie grupy mięśniowe, ponieważ jest to rodzaj treningu z piłką oddziałującego na całe ciało. Wykorzystywane są w nim piłki gimnastyczne, nazywane również piłkami rehabilitacyjnymi, szwajcarskimi, stabilizacyjnymi czy po prostu fitness ball. Piłka stanowi doskonały przyrząd balansu ciałem, przez co jest narzędziem pracy nad koordynacją ruchową, stabilizacją i wzmocnieniem mięśni core. Nie oznacza to jednak, że na tym koniec! Uruchamiasz bowiem mięśnie, których zazwyczaj nie używasz. W konsekwencji ćwiczenia na piłce fitness przynoszą też szereg innych korzyści, do których należą:

 • zwiększenie siły mięśni;
 • poprawa mobilności i wytrzymałości;
 • lepsza równowaga w trakcie zajęć i w życiu codziennym;
 • zwiększenie elastyczności ciała;
 • nabycie gibkości;
 • redukcja dolegliwości bólowych kręgosłupa;
 • utrata tkanki tłuszczowej;
 • satysfakcja po udanym treningu z piłką i uwolnione endorfiny!

  Jak wyglądają ćwiczenia z piłką FitBall w Total Fitness?

Ćwiczenia z fitball prowadzone są w naszym klubie przez doświadczonego instruktora, który dopasowuje poziom zajęć do możliwości uczestników. Zawsze przed rozpoczęciem zajęć FitBall odbywa się intensywna rozgrzewka, dzięki której przygotujesz swoje ciało do wysiłku. Następnie trener przedstawia różnego rodzaju ćwiczenia z piłką – m.in. fitball ćwiczenia na kręgosłup, fitball ćwiczenia na brzuch czy inne, wzmacniające różne partie mięśni i poprawiające stabilizację.

Wbrew pozorom nie każde ćwiczenie realizowane jest na piłce. Często są to również pozycje, w których opierasz plecy o piłkę, nogę i robisz wykroki albo przekładasz piłkę z rąk do nóg, wykonując tym samym spięcia brzucha. Tym sposobem trening z piłką holistycznie oddziałuje na Twoje ciało, dzięki czemu odnotujesz szereg różnych korzyści, o których wspominaliśmy wcześniej. Choć tempo tych zajęć nie jest mocne, to można się zmęczyć! Na końcu realizowany jest stretching, który wyciszy organizm i pozwoli uniknąć ewentualnych DOMS, czyli opóźnionego bólu mięśniowego.

Dla kogo polecane są zajęcia FitBall w naszym klubie?

 

FitBall to ćwiczenia z piłką odpowiednie dla uczestników w każdym wieku. Zapraszamy kobiety i mężczyzn bez względu na poziom zaawansowania w treningach. Poziom dostosowany jest do predyspozycji każdego – zarówno osób, które trenują już dłuższy czas, jak i zaczynających dopiero swoją przygodę z fitnessem. Ćwiczenia na piłce fitness można bowiem dopasować do możliwości swojego ciała – instruktor prezentuje różne wersje wykonywanych ćwiczeń. Ważna jest technika, dlatego lepiej jest robić te mniej zaawansowane, ale z należytą dokładnością. Gwarantujemy – po FitBall efekty będą zdumiewające. Zapraszamy!

Body attack

Dążenie do wymarzonej sylwetki wymaga wielu poświęceń – diety, suplementacji i aktywnego stylu życia. Jeśli szukasz swojej ścieżki, która zbliży Cię do celu i pomoże osiągnąć satysfakcjonujący wygląd, dobre samopoczucie i odpowiednie wyniki zdrowotne – warto rozważyć uczestnictwo w ćwiczeniach cardio Les Mills BodyAttack.

Trening cardio na siłowni pod okiem wykwalifikowanego trenera to doskonały pomysł. To sposób na utratę nadprogramowych kilogramów, uwidocznienie muskulatury i poprawę zadowolenia ze swojej sylwetki. Program Les Mills BodyAttack ponadto wzmacnia stawy i siłę systemu mięśniowego, a także przyspiesza metabolizm. Wśród atutów Body Attack znajdują się również efekty w postaci lepszej szybkości, zwinności i wytrzymałości. Jeśli więc chcesz zawalczyć o swoje zdrowie i doskonałą sylwetkę – postaw na połączenie treningu kardio, siłowego i stabilizującego w Total Fitness.

Trening cardio Body Attack – jak wygląda w Total Fitness?

Les Mills BodyAttack to program treningowy, który pokochał świat. Wyzwala pozytywną dawkę energii dzięki wparciu energetyzującej muzyki i odpowiedniej kompozycji ćwiczeń. W Total Fitness zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera. Czuwa on nad ich przebiegiem, kontrolując jednocześnie poprawność wykonywanych przez uczestników ćwiczeń. Na początku zajęć odbywa się intensywna rozgrzewka, która zmobilizuje organizm do wysiłku i zmniejszy ryzyko wystąpienia ewentualnych kontuzji.

Body Attack to ćwiczenia na spalanie kalorii, które jednocześnie mają ogromny wpływ na całe ciało. Wysoka intensywność sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Takie elementy treningu jak skakanie, wykroki, pompki czy przysiady sprzyjają pracy nad tkanką mięśniową. W konsekwencji uczestnik tego typu zajęć spala ogromne ilości kalorii, ale też poprawia swoją kondycję, stabilizację i siłę mięśni. Podczas zajęć możesz spalić nawet 700 kalorii, dlatego nawet pomimo zmęczenia, ogromne zadowolenie z siebie gwarantowane! Zwieńczeniem treningu Les Mills BodyAttack jest rozgrzewka, która wycisza, regeneruje i zmniejsza prawdopodobieństwa wystąpienia DOMS, czyli opóźnionego bólu mięśniowego po dużym wysiłku.

Dla kogo ćwiczenia Les Mills BodyAttack w Total Fitness?

Z pewnością zastanawiasz się, czy odnajdziesz się na tak silnym treningu, jak cardio Body Attack? Otóż zapewniamy, że są to ćwiczenia dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla weteranów aktywności. Jest to typ zajęć fitness, który opiera się na wykorzystaniu siły własnych mięśni, a kombinacje ćwiczeń nie są skomplikowane. Często możesz także dopasować sposób ich wykonywania oraz tempo do swoich predyspozycji, dlatego, jeśli chcesz zawalczyć o swoje ciało, już dziś zapisz się na zajęcia Les Mills BodyAttack w Total Fitness! To doskonały sposób na to, by poczuć się lepiej. Spędź aktywnie czas i pod okiem trenera wykonaj ćwiczenia cardio, wzmacniające i stabilizujące, które zbliżą Cię do upragnionego celu. Do zobaczenia!

Płaski brzuch

Płaski brzuch to marzenie wielu osób. Oznacza jednak konieczność intensywnych ćwiczeń, właściwej diety i co za tym idzie – utraty tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zyskujemy nie tylko smukłą sylwetkę, ale i zgrabny brzuch z uwidocznionymi mięśniami. Zajęcia Płaski Brzuch to świetny sposób na to, by zawalczyć o swój cel. Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie głębokie, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić stabilizację i jednocześnie zyskać sportową figurę, z widocznie zarysowanymi mięśniami – zapisz się na zajęcia. W ich trakcie poznasz najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch i dowiesz się, jak go zrzucić.

Jakie są efekty uczestnictwa w zajęciach Płaski Brzuch?

 • Redukcja tkanki tłuszczowej i utrata kilogramów;
 • Wzmocnienie mięśni core odpowiadających za prawidłową postawę i silny brzuch;
 • Płaski brzuch, wąska talia i widoczne mięśnie;
 • Poprawa kondycji dzięki intensywnym ćwiczeniom na płaski brzuch i boczki;
 • Lepsze samopoczucie, zadowolenie z siebie, endorfiny.

Ćwiczenia na płaski brzuch w Total Fitness – jak wyglądają?

Trening brzucha w Total Fitness prowadzony jest przez doświadczonego trenera, który dopasowuje poziom zajęć do predyspozycji i oczekiwań grupy. Większość ćwiczeń na mięśnie brzucha jest prezentowana w różnych wersjach (lżejszych i cięższych), aby każdy mógł dopasować je do swoich możliwości. Zaznaczamy ponadto, że odpowiedź na pytania „jak zrzucić brzuch” albo „jak mieć płaski brzuch” nie jest wcale skomplikowana – otóż niezbędne jest spalanie tkanki tłuszczowej. W związku z tym nie tylko wykonujemy ćwiczenia na płaski brzuch, ale również ćwiczenia aerobowe, które sprzyjają uzyskaniu pożądanych efektów.

Rozpoczęcie każdych zajęć w Total Fitness polega na kompleksowej rozgrzewce, a następnie przechodzimy do ćwiczeń właściwych. Dzięki temu, że nie są to trudne kombinacje, swój trening brzucha możesz powtarzać w domu dla lepszych efektów. Gwarantujemy, że regularność to jeden z najlepszych sposobów na płaski brzuch. Zwieńczeniem zajęć jest oczywiście stretching, który pomaga uniknąć DOMS (opóźnionego bólu mięśniowego) oraz doskonale wycisza organizm po wysiłku.

Dla kogo trening na płaski brzuch w Total Fitness?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie są najlepsze ćwiczenia na mięśnie brzucha dla mężczyzn lub dla kobiet – koniecznie odwiedź nasz klub! Płaski Brzuch to doskonała forma zajęć dla wszystkich, którzy chcą zyskać silny brzuch, ale też zredukować tkankę tłuszczową. Nie wymagamy od Ciebie zaawansowania w treningach ani specjalnych umiejętności! W tym treningu odnajdzie się każdy – zarówno osoba początkująca, jak i weteran aktywności. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w klubie – bez obaw! Trener prezentuje dokładnie każde ćwiczenie. Jeśli natomiast masz już spory bagaż doświadczeń, także spodobają Ci się zestawy ćwiczeń na płaski brzuch, bowiem możesz zwiększyć tempo, dodać obciążenia albo wykonywać trudniejsze wersje. Zachęcamy do zapisów na zajęcia z Płaskiego Brzucha. Do zobaczenia!

Super Sylwetka

Super sylwetka, idealna figura, zgrabne ciało – bez względu, jak nazwać zdrowe, wyrzeźbione i smukłe ciało, jest ono marzeniem wielu osób. Aby je osiągnąć, decydują się na różne kroki – dietę, ćwiczenia, sport, suplementację. Jeśli Ty również chcesz zawalczyć o sportową sylwetkę lub po prostu o swoje dobre samopoczucie – zajęcia Super Sylwetka to doskonały pomysł! W trakcie zajęć grupowych realizowany jest program ćwiczeń, który łączy w sobie spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni. Dzięki temu holistycznie oddziałujesz na swoje ciało. Sprawdź, co możesz zyskać!

Jakie efekty osiągniesz, będąc uczestnikiem zajęć z Super Sylwetki?

 • Szczupła sylwetka – za sprawą ćwiczeń spalających zbliżysz się do swojego celu;
 • Sylwetka fitness – możesz wzmocnić i uwidocznić swoje mięśnie;
 • Zgrabna figura oraz jędrne ciało pozbawione rozstępów i cellulitu;
 • Poprawa wyników zdrowotnych i sportowych;
 • Lepsza kondycja, wydolność i siła;
 • Fit sylwetka i dobre samopoczucie;
 • Zadowolenie z siebie i satysfakcja z pokonywania własnych słabości.

Idealna figura – osiągnij ją na zajęciach Super Sylwetka w Total Fitness

W Total Fitness oferujemy szerokie spektrum zajęć, dzięki którym możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką idealnej sylwetki. Oczywiście jest to pojęcie względne, gdyż istnieje wiele kanonów piękna. Najważniejsze to być zadowolonym z siebie.

Jeśli więc masz już swój cel – przyjdź na zajęcia Super Sylwetka do naszego klubu, które prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera, dopasowującego poziom do potrzeb i oczekiwań grupy. Zawsze poprzedza je solidna rozgrzewka, która mobilizuje ciało do wysiłku i pomaga uniknąć ewentualnych urazów. Następnie rozpoczynają się właściwie ćwiczenia na smukłą sylwetkę. Jest to przeplatanie intensywnie spalających ćwiczeń z tymi wzmacniającymi. Taka hybryda to szansa, abyś bezpiecznie osiągnął swój cel – ekstra figurę i świetne samopoczucie.

Trening na zgrabną sylwetkę opiera się na nieskomplikowanych sekwencjach ruchów, powtarzanych wedle ustaleń trenera. Ten czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, dlatego zyskasz pewność, że robisz to dobrze. Zwieńczeniem zajęć Super Sylwetki jest stretching, który działa wyciszająco i regenerująco.

Dla kogo polecane są zajęcia Super Sylwetka?

Super Sylwetka to zajęcia ogólnorozwojowe, które nie wymagają od uczestników specjalnych umiejętności. Zapraszamy na nie kobiety i mężczyzn w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania w treningach. Każdorazowo trener prezentuje poszczególne ćwiczenia, często uwzględniając ich różne wersje – bardziej lub mniej wymagające, dlatego można dopasować je do swoich możliwości. Zachęcamy więc do zapisów na zajęcia Super Sylwetka w Total Fitness – zawalcz o zgrabną figurę, skórę pozbawioną cellulitu, wyższą sprawność, lepszą wydolność i przede wszystkim doskonałe samopoczucie. Do zobaczenia!

Kickboxing

Kickboxing jest sportem walki, w którym wykorzystujemy techniki bokserskie oraz różnorodne uderzenia nogami. W trakcie tego typu zajęć uczestnicy przyswajają kwestie związane z techniką walki – m.in. poznają kickbokserskie ciosy, uczą się walki w stójce, ale też pracują nad swoim przygotowaniem fizycznym. Ta forma aktywności fizycznej korzystnie wpływa na zwinność, kondycję oraz koordynację ruchową. Jest to zarówno kickboxing kobiecy, jak i dedykowana forma treningu dla mężczyzn. W zajęciach kładziony jest nacisk na technikę, ale też na ogólny rozwój fizyczny – poprawę wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni, kształtowanie sylwetki.

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach kickboksingu?

 • Lepszą koordynację ruchową, a także refleks i spostrzegawczość;
 • Poprawioną koncentrację;
 • Zwiększoną pewność siebie oraz poczucie bezpieczeństwa;
 • Lekcję pokory i szacunku do przeciwnika;
 • Wzmożoną odporność na niepowodzenia;
 • Zadowolenie z siebie i satysfakcję.

Jak wyglądają zajęcia Kickboxing w Total Fitness?

W Total Fitness staramy się, aby kick boxing miał formę zajęć ogólnorozwojowych. W związku z tym, doświadczony trener sztuk walki przygotowuje program tak, aby kompleksowo wpływać na ciało, umysł i samopoczucie uczestników. Kickboxing łączy w sobie wiele dyscyplin, tym samym dostarczając różne bodźce treningowe. Opiera się na kilku elementach. Na początku realizowana jest rozgrzewka, która przygotowuje organizm do wysiłku. Miejsce ma także stretching dynamiczny wraz z ćwiczeniami poprawiającymi mobilność i koordynację ruchową. Część właściwa zajęć to technika kickboxingu, w trakcie której prezentowane są prawidłowe ciosy, kopania oraz walka w stójce. Nie brakuje także ćwiczeń wzmacniających koncentrację i poprawiających refleks oraz obwodów siłowych i bloków wytrzymałościowych. Czyni to trening intensywnym i kompleksowym. Zwieńczeniem kick boxingu jest stretching, doskonale wyciszający organizm i regulujący tętno po wysiłku.

Dla kogo są odpowiednie zajęcia Kickboxingu?

Kickboxing opiera się na technice, szybkości i zwinności, połączonych precyzją oraz siłą mięśni. Sport ten rozwija ciało w sposób holistyczny, sprzyja poprawie kondycji i sprawności fizycznej. Zajęcia w Total Fitness dostosowane są do poziomu wszystkich uczestników, dlatego nie musisz znać techniki ani posiadać doświadczenia, aby w nich uczestniczyć. Trener każdorazowo prezentuje ciosy i kopnięcia, koryguje postawę i wprowadza ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową, dzięki czemu nawet osoby początkujące doskonale się odnajdą. Co więcej, jest to zarówno kickboxing dla kobiet, jak i dla mężczyzn – dlatego z przyjemnością zapraszamy wszystkich. Jesteśmy przekonani, że pokochasz tę formę aktywności i kick boxing stanie się Twoim obowiązkowym punktem w rozpisce treningów. Do zobaczenia!