Body attack

Dążenie do wymarzonej sylwetki wymaga wielu poświęceń – diety, suplementacji i aktywnego stylu życia. Jeśli szukasz swojej ścieżki, która zbliży Cię do celu i pomoże osiągnąć satysfakcjonujący wygląd, dobre samopoczucie i odpowiednie wyniki zdrowotne – warto rozważyć uczestnictwo w ćwiczeniach cardio Les Mills BodyAttack.

Trening cardio na siłowni pod okiem wykwalifikowanego trenera to doskonały pomysł. To sposób na utratę nadprogramowych kilogramów, uwidocznienie muskulatury i poprawę zadowolenia ze swojej sylwetki. Program Les Mills BodyAttack ponadto wzmacnia stawy i siłę systemu mięśniowego, a także przyspiesza metabolizm. Wśród atutów Body Attack znajdują się również efekty w postaci lepszej szybkości, zwinności i wytrzymałości. Jeśli więc chcesz zawalczyć o swoje zdrowie i doskonałą sylwetkę – postaw na połączenie treningu kardio, siłowego i stabilizującego w Total Fitness.

Trening cardio Body Attack – jak wygląda w Total Fitness?

Les Mills BodyAttack to program treningowy, który pokochał świat. Wyzwala pozytywną dawkę energii dzięki wparciu energetyzującej muzyki i odpowiedniej kompozycji ćwiczeń. W Total Fitness zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera. Czuwa on nad ich przebiegiem, kontrolując jednocześnie poprawność wykonywanych przez uczestników ćwiczeń. Na początku zajęć odbywa się intensywna rozgrzewka, która zmobilizuje organizm do wysiłku i zmniejszy ryzyko wystąpienia ewentualnych kontuzji.

Body Attack to ćwiczenia na spalanie kalorii, które jednocześnie mają ogromny wpływ na całe ciało. Wysoka intensywność sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Takie elementy treningu jak skakanie, wykroki, pompki czy przysiady sprzyjają pracy nad tkanką mięśniową. W konsekwencji uczestnik tego typu zajęć spala ogromne ilości kalorii, ale też poprawia swoją kondycję, stabilizację i siłę mięśni. Podczas zajęć możesz spalić nawet 700 kalorii, dlatego nawet pomimo zmęczenia, ogromne zadowolenie z siebie gwarantowane! Zwieńczeniem treningu Les Mills BodyAttack jest rozgrzewka, która wycisza, regeneruje i zmniejsza prawdopodobieństwa wystąpienia DOMS, czyli opóźnionego bólu mięśniowego po dużym wysiłku.

Dla kogo ćwiczenia Les Mills BodyAttack w Total Fitness?

Z pewnością zastanawiasz się, czy odnajdziesz się na tak silnym treningu, jak cardio Body Attack? Otóż zapewniamy, że są to ćwiczenia dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla weteranów aktywności. Jest to typ zajęć fitness, który opiera się na wykorzystaniu siły własnych mięśni, a kombinacje ćwiczeń nie są skomplikowane. Często możesz także dopasować sposób ich wykonywania oraz tempo do swoich predyspozycji, dlatego, jeśli chcesz zawalczyć o swoje ciało, już dziś zapisz się na zajęcia Les Mills BodyAttack w Total Fitness! To doskonały sposób na to, by poczuć się lepiej. Spędź aktywnie czas i pod okiem trenera wykonaj ćwiczenia cardio, wzmacniające i stabilizujące, które zbliżą Cię do upragnionego celu. Do zobaczenia!

Płaski brzuch

Płaski brzuch to marzenie wielu osób. Oznacza jednak konieczność intensywnych ćwiczeń, właściwej diety i co za tym idzie – utraty tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zyskujemy nie tylko smukłą sylwetkę, ale i zgrabny brzuch z uwidocznionymi mięśniami. Zajęcia Płaski Brzuch to świetny sposób na to, by zawalczyć o swój cel. Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie głębokie, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić stabilizację i jednocześnie zyskać sportową figurę, z widocznie zarysowanymi mięśniami – zapisz się na zajęcia. W ich trakcie poznasz najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch i dowiesz się, jak go zrzucić.

Jakie są efekty uczestnictwa w zajęciach Płaski Brzuch?

 • Redukcja tkanki tłuszczowej i utrata kilogramów;
 • Wzmocnienie mięśni core odpowiadających za prawidłową postawę i silny brzuch;
 • Płaski brzuch, wąska talia i widoczne mięśnie;
 • Poprawa kondycji dzięki intensywnym ćwiczeniom na płaski brzuch i boczki;
 • Lepsze samopoczucie, zadowolenie z siebie, endorfiny.

Ćwiczenia na płaski brzuch w Total Fitness – jak wyglądają?

Trening brzucha w Total Fitness prowadzony jest przez doświadczonego trenera, który dopasowuje poziom zajęć do predyspozycji i oczekiwań grupy. Większość ćwiczeń na mięśnie brzucha jest prezentowana w różnych wersjach (lżejszych i cięższych), aby każdy mógł dopasować je do swoich możliwości. Zaznaczamy ponadto, że odpowiedź na pytania „jak zrzucić brzuch” albo „jak mieć płaski brzuch” nie jest wcale skomplikowana – otóż niezbędne jest spalanie tkanki tłuszczowej. W związku z tym nie tylko wykonujemy ćwiczenia na płaski brzuch, ale również ćwiczenia aerobowe, które sprzyjają uzyskaniu pożądanych efektów.

Rozpoczęcie każdych zajęć w Total Fitness polega na kompleksowej rozgrzewce, a następnie przechodzimy do ćwiczeń właściwych. Dzięki temu, że nie są to trudne kombinacje, swój trening brzucha możesz powtarzać w domu dla lepszych efektów. Gwarantujemy, że regularność to jeden z najlepszych sposobów na płaski brzuch. Zwieńczeniem zajęć jest oczywiście stretching, który pomaga uniknąć DOMS (opóźnionego bólu mięśniowego) oraz doskonale wycisza organizm po wysiłku.

Dla kogo trening na płaski brzuch w Total Fitness?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie są najlepsze ćwiczenia na mięśnie brzucha dla mężczyzn lub dla kobiet – koniecznie odwiedź nasz klub! Płaski Brzuch to doskonała forma zajęć dla wszystkich, którzy chcą zyskać silny brzuch, ale też zredukować tkankę tłuszczową. Nie wymagamy od Ciebie zaawansowania w treningach ani specjalnych umiejętności! W tym treningu odnajdzie się każdy – zarówno osoba początkująca, jak i weteran aktywności. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w klubie – bez obaw! Trener prezentuje dokładnie każde ćwiczenie. Jeśli natomiast masz już spory bagaż doświadczeń, także spodobają Ci się zestawy ćwiczeń na płaski brzuch, bowiem możesz zwiększyć tempo, dodać obciążenia albo wykonywać trudniejsze wersje. Zachęcamy do zapisów na zajęcia z Płaskiego Brzucha. Do zobaczenia!

Super Sylwetka

Super sylwetka, idealna figura, zgrabne ciało – bez względu, jak nazwać zdrowe, wyrzeźbione i smukłe ciało, jest ono marzeniem wielu osób. Aby je osiągnąć, decydują się na różne kroki – dietę, ćwiczenia, sport, suplementację. Jeśli Ty również chcesz zawalczyć o sportową sylwetkę lub po prostu o swoje dobre samopoczucie – zajęcia Super Sylwetka to doskonały pomysł! W trakcie zajęć grupowych realizowany jest program ćwiczeń, który łączy w sobie spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni. Dzięki temu holistycznie oddziałujesz na swoje ciało. Sprawdź, co możesz zyskać!

Jakie efekty osiągniesz, będąc uczestnikiem zajęć z Super Sylwetki?

 • Szczupła sylwetka – za sprawą ćwiczeń spalających zbliżysz się do swojego celu;
 • Sylwetka fitness – możesz wzmocnić i uwidocznić swoje mięśnie;
 • Zgrabna figura oraz jędrne ciało pozbawione rozstępów i cellulitu;
 • Poprawa wyników zdrowotnych i sportowych;
 • Lepsza kondycja, wydolność i siła;
 • Fit sylwetka i dobre samopoczucie;
 • Zadowolenie z siebie i satysfakcja z pokonywania własnych słabości.

Idealna figura – osiągnij ją na zajęciach Super Sylwetka w Total Fitness

W Total Fitness oferujemy szerokie spektrum zajęć, dzięki którym możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką idealnej sylwetki. Oczywiście jest to pojęcie względne, gdyż istnieje wiele kanonów piękna. Najważniejsze to być zadowolonym z siebie.

Jeśli więc masz już swój cel – przyjdź na zajęcia Super Sylwetka do naszego klubu, które prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera, dopasowującego poziom do potrzeb i oczekiwań grupy. Zawsze poprzedza je solidna rozgrzewka, która mobilizuje ciało do wysiłku i pomaga uniknąć ewentualnych urazów. Następnie rozpoczynają się właściwie ćwiczenia na smukłą sylwetkę. Jest to przeplatanie intensywnie spalających ćwiczeń z tymi wzmacniającymi. Taka hybryda to szansa, abyś bezpiecznie osiągnął swój cel – ekstra figurę i świetne samopoczucie.

Trening na zgrabną sylwetkę opiera się na nieskomplikowanych sekwencjach ruchów, powtarzanych wedle ustaleń trenera. Ten czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, dlatego zyskasz pewność, że robisz to dobrze. Zwieńczeniem zajęć Super Sylwetki jest stretching, który działa wyciszająco i regenerująco.

Dla kogo polecane są zajęcia Super Sylwetka?

Super Sylwetka to zajęcia ogólnorozwojowe, które nie wymagają od uczestników specjalnych umiejętności. Zapraszamy na nie kobiety i mężczyzn w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania w treningach. Każdorazowo trener prezentuje poszczególne ćwiczenia, często uwzględniając ich różne wersje – bardziej lub mniej wymagające, dlatego można dopasować je do swoich możliwości. Zachęcamy więc do zapisów na zajęcia Super Sylwetka w Total Fitness – zawalcz o zgrabną figurę, skórę pozbawioną cellulitu, wyższą sprawność, lepszą wydolność i przede wszystkim doskonałe samopoczucie. Do zobaczenia!

Kickboxing

Kickboxing jest sportem walki, w którym wykorzystujemy techniki bokserskie oraz różnorodne uderzenia nogami. W trakcie tego typu zajęć uczestnicy przyswajają kwestie związane z techniką walki – m.in. poznają kickbokserskie ciosy, uczą się walki w stójce, ale też pracują nad swoim przygotowaniem fizycznym. Ta forma aktywności fizycznej korzystnie wpływa na zwinność, kondycję oraz koordynację ruchową. Jest to zarówno kickboxing kobiecy, jak i dedykowana forma treningu dla mężczyzn. W zajęciach kładziony jest nacisk na technikę, ale też na ogólny rozwój fizyczny – poprawę wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni, kształtowanie sylwetki.

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach kickboksingu?

 • Lepszą koordynację ruchową, a także refleks i spostrzegawczość;
 • Poprawioną koncentrację;
 • Zwiększoną pewność siebie oraz poczucie bezpieczeństwa;
 • Lekcję pokory i szacunku do przeciwnika;
 • Wzmożoną odporność na niepowodzenia;
 • Zadowolenie z siebie i satysfakcję.

Jak wyglądają zajęcia Kickboxing w Total Fitness?

W Total Fitness staramy się, aby kick boxing miał formę zajęć ogólnorozwojowych. W związku z tym, doświadczony trener sztuk walki przygotowuje program tak, aby kompleksowo wpływać na ciało, umysł i samopoczucie uczestników. Kickboxing łączy w sobie wiele dyscyplin, tym samym dostarczając różne bodźce treningowe. Opiera się na kilku elementach. Na początku realizowana jest rozgrzewka, która przygotowuje organizm do wysiłku. Miejsce ma także stretching dynamiczny wraz z ćwiczeniami poprawiającymi mobilność i koordynację ruchową. Część właściwa zajęć to technika kickboxingu, w trakcie której prezentowane są prawidłowe ciosy, kopania oraz walka w stójce. Nie brakuje także ćwiczeń wzmacniających koncentrację i poprawiających refleks oraz obwodów siłowych i bloków wytrzymałościowych. Czyni to trening intensywnym i kompleksowym. Zwieńczeniem kick boxingu jest stretching, doskonale wyciszający organizm i regulujący tętno po wysiłku.

Dla kogo są odpowiednie zajęcia Kickboxingu?

Kickboxing opiera się na technice, szybkości i zwinności, połączonych precyzją oraz siłą mięśni. Sport ten rozwija ciało w sposób holistyczny, sprzyja poprawie kondycji i sprawności fizycznej. Zajęcia w Total Fitness dostosowane są do poziomu wszystkich uczestników, dlatego nie musisz znać techniki ani posiadać doświadczenia, aby w nich uczestniczyć. Trener każdorazowo prezentuje ciosy i kopnięcia, koryguje postawę i wprowadza ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową, dzięki czemu nawet osoby początkujące doskonale się odnajdą. Co więcej, jest to zarówno kickboxing dla kobiet, jak i dla mężczyzn – dlatego z przyjemnością zapraszamy wszystkich. Jesteśmy przekonani, że pokochasz tę formę aktywności i kick boxing stanie się Twoim obowiązkowym punktem w rozpisce treningów. Do zobaczenia!

Fat Killer

Fat Killer to rodzaj treningu o wysokiej intensywności, podczas którego dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowania sylwetki i zwiększania wydolności organizmu. Dzięki ćwiczeniom na spalanie tłuszczu można dostrzec wyraźne efekty w szybkim czasie. Odpowiednio dobrany program treningowy, przeplatający cardio ze wzmacnianiem, prowadzi do spalania tłuszczu z brzucha, ud i innych newralgicznych partii ciała, ale jednocześnie rzeźbi figurę. Ciało po zajęciach staje się bardziej smukłe, jędrne i pozbawione cellulitu.

 

Inne zalety Fat Killera to:

 • spalanie tłuszczu jeszcze w kilka godzin po zajęciach;
 • poprawa kondycji;
 • lepsza sprawność fizyczna;
 • wzmożona siła;
 • większa wytrzymałość organizmu;
 • wysmuklone partie ciała – m.in. brzuch, uda, ręce;
 • zadowolenie z siebie i satysfakcja po treningu!

Jak wygląda trening Fat Killer w klubie Total Fitness?

Zajęcia Fat Killer w Total Fitness to spalanie tłuszczu na najwyższym poziomie. Zanim jednak przejdziemy do ćwiczeń właściwych, prowadzona jest kompleksowa rozgrzewka. Ta ma na celu przygotować organizm do intensywnego wysiłku. Następnie przechodzimy do ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha i innych części ciała. Polegają one na naprzemiennym wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających i aerobowych, opartych na nieskomplikowanych sekwencjach ruchów. Zajęcia mają zmienne tempo, przez co trening doskonale stymuluje metabolizm, a spalanie tłuszczu zachodzi nawet kilka godzin po treningu. Efektem są wzmocnione górne i dolne partie ciała oraz większa wydolność organizmu. Zwieńczeniem treningu jest rozciąganie, które doskonale wycisza organizm i sprzyja jego regeneracji po wysiłku. Regularne uczestnictwo w zajęciach korzystnie wpływa na spalanie tłuszczu na brzuchu, modelowanie ciała oraz osiąganie efektów w szybkim tempie. Co więcej, tego typu ćwiczenia stymulują produkcję endorfin i poprawiają samopoczucie!

Dla kogo trening na spalanie tłuszczu Fat Killer?

Fat Killer to zajęcia dedykowane osobom na różnym poziomie zaawansowania. Trzeba być jednak gotowym na szybkie tempo i wysokie tętno, które sprzyjają szybkiemu spalaniu tłuszczu, o które przecież nam chodzi. Nie musisz się jednak martwić, jeśli dopiero zaczynasz – zajęcia nie wymagają przygotowania kondycyjnego, ponieważ to w trakcie ich trwania systematycznie pogłębisz swoją sprawność i zwiększysz wydolność. Co więcej, układy ćwiczeń na spalanie tłuszczu są tak skonstruowane, żeby każdy uczestnik na każdym etapie i w każdym wieku poradził sobie z ich wykonaniem. Trener każdorazowo dostosowuje poziom do możliwości uczestników. Zapewniamy również, że jest to trening na spalanie tłuszczu dla mężczyzn, jak i dla kobiet – u nas każdy poczuje się dobrze! Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów, wyrzeźbić i wysmuklić swoją sylwetkę oraz poprawić samopoczucie i kondycję. Nie zastanawiaj się dłużej, jak przyspieszyć spalanie tłuszczu, lecz dołącz do nas! Do zobaczenia!

Total Cycling

Zajęcia Total Cycling to połączenie treningu rowerowego w klubie z treningiem grupowym. Odbywają się na sali wyposażonej w rowery stacjonarne, pod okiem wykwalifikowanego trenera. Nie jest to jednak zwykła jazda na rowerze! Specyfika cycling fitness polega na tym, że jazda odbywa się do muzyki. Na poszczególnych etapach realizowane są ćwiczenia, które mają zmienną intensywność i powinny przypominać jazdę w plenerze.

Cycling to dyscyplina sportowa, którą wyróżnia duża efektywność. Pozwala zarówno przygotować się do sezonu rowerowego, jak i po prostu świetnie spala kalorie i stanowi formę rozrywki. Tego typu trening warto wpleść do swojej rozpiski – zamiast tradycyjnego cardio na bieżni, możesz z powodzeniem wykonać aeroby.

Indoor cycling trening nie wymaga znajomości techniki ani skomplikowanych pozycji i jest dostosowany do umiejętności osób na każdym poziomie zaawansowania. Co więcej, nie obciąża on układu kostno-stawowego, więc nie przyczynia się do powstawania urazów i świetnie sprawdzi się u osób, u których pojawiają się bóle kręgosłupa czy u osób, które wracają po urazie stawu skokowego.

Jak wyglądają zajęcia Total Cycling w Total Fitness?

Zajęcia Total Cycling trwają 50 minut i są prowadzone przez doświadczonego trenera. Podczas treningu uczestnicy pod jego okiem pedałują zgodnie z tempem dobranej muzyki. Ta ma na celu zagwarantować utrzymanie intensywności na właściwym poziomie.

Cycling fitness to szereg ćwiczeń w różnych pozycjach i w zmiennym tempie. Opierają się na fazach sprintu, w trakcie których uczestnik osiąga bardzo wysokie tętno oraz na fazach aktywnej regeneracji, czyli spokojniejszej jazdy, stabilizującej tętno. Tor jazdy odzwierciedla realną jazdę na rowerze, w związku z czym pojawiają się podjazdy pod górkę, zjazdy oraz jazda po płaskim terenie.

Indoor cycling posiada ogromną zaletę – każdy uczestnik może dopasować obciążenie do swoich możliwości i potrzeb. Wszystko za sprawą regulacji oporu, który wpływa na to, czy jazda jest łatwa czy wymaga większego wysiłku. Zwieńczeniem zajęć jest wyciszenie organizmu po intensywnym treningu.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia Total Cycling?

Cycling cieszy się dużą popularnością wśród miłośników kolarstwa, którzy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych realizują swoją pasję w klubie. Co więcej, to także doskonała aktywność dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kolarstwem i pragną się przygotować do tej formy aktywności. Polecamy również udział w zajęciach osobom, którym zależy na utracie tkanki tłuszczowej oraz świetnej zabawie.

Zajęcia Total Cycling są dostosowane do poziomu wszystkich uczestników – od początkujących, po zaawansowanych kolarzy. Nie zastanawiaj się, jakie są z efekty indoor cycling czy ile kalorii możesz spalić – gwarantujemy, że będziesz zadowolony! Każdy organizm jest inny, dlatego trudno prognozować, ale jedno jest pewne – poprawisz swoją kondycję, wydolność i samopoczucie. Zapraszamy na zajęcia – podejmij nasz cycling challenge!

Aerial Yoga

Aerial Yoga to zajęcia, które pokochał cały świat. Są nieprzeciętne, angażujące liczne partie mięśniowe, relaksujące i pozytywnie oddziałują zarówno na ciało, jak i na umysł. Polegają na gimnastyce w powietrzu z wykorzystaniem podwieszonych szarf. Tym samym dochodzi tu do walki z grawitacją, pracy nad własnymi słabościami i rzeźbienia mięśni głębokich. Te ostatnie są niezbędne do utrzymania prawidłowej postawy ciała i do właściwego wykonywania wielu innych ćwiczeń.

W Aerial Yodze w dużej mierze pracuje się z ciężarem własnego ciała, w związku z czym intensywność można nieco porównać do pole dance, kalisteniki czy ćwiczeń z TRX. Ponadto niezbędna jest elastyczność, gibkość i duża determinacja. Początkowo ciężko wykonać nawet podstawowe ćwiczenia, jednak z czasem przychodzi bardzo duży progres – Twoje mięśnie będą silniejsze, ciało jędrniejsze, a Ty będziesz mieć ochotę na jeszcze więcej doznań, jakie dostarcza trening Aerial Yogi.

Aerial Yoga – jak wyglądają zajęcia w Total Fitness?

Zajęcia Aerial Yoga prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy mają na swoim koncie ukończony Aerial Yoga kurs. Dzięki temu program ćwiczeń jest zgodny ze sztuką, bezpieczny dla uczestników i przynosi pożądane rezultaty. Trener ma oko na grupę, koryguje postawę, pokazuje ćwiczenia i w razie potrzeby asekuruje, podpowiada i motywuje. Podczas zajęć Aerial Yoga w Warszawie i w innych naszych lokalizacjach Total Fitness odprężysz się, ale jednocześnie zmęczysz i spalisz sporo kalorii. Angażowane są bowiem niemal wszystkie partie ciała, a ćwiczenia wykonywane z różnym natężeniem i w zmiennym tempie. Podczas Aerial Yogi leci odpowiednio dopasowana muzyka, która upłynnia ruchy, porządkuje choreografię i wprawia w dobry nastrój. Trening zawsze rozpoczyna się odpowiednią rozgrzewką, a kończy rozciąganiem i chwilą relaksu.

Dla kogo Aerial Yoga?

Aerial Yoga to propozycja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Program dostosowany jest do możliwości grupy. Każdy może pracować we własnym tempie uwzględniając swoje możliwości. Ćwiczenia doskonale wzmacniają siłę mięśni, więc sprawdzą się u osób, które pracują nad swoją muskulaturą. Zajęcia Aerial Yoga pomagają spalić kalorie, ponieważ trzeba się nieco nagimnastykować, aby osiągnąć wskazaną pozycję. Zajęcia te będą więc świetnym uzupełnieniem innych treningów, które masz w swoim tygodniowym harmonogramie. Forma ćwiczeń jest miłą odmianą, która dostarcza dodatkowych bodźców dla organizmu. Aerial Yoga to zatem doskonały sposób na znużenie zwykłymi treningami i nową aktywność – bez względu na stopień zaawansowania w ćwiczeniach!

Boks

Boks to dyscyplina, która miała swoje początki już w starożytności. Dziś jest jednym ze sportów olimpijskich i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nie trzeba być jednak zaawansowanym pięściarzem i planować swojej zawodowej kariery, aby poznać zalety tej aktywności. W Total Fitness organizujemy zajęcia grupowe, które czerpią wiele właśnie z boksu. Możesz więc z nami odbyć swój pierwszy trening boksu, podczas którego dowiesz się, jak trenować boks oraz jak doskonalić technikę.

Boks to zajęcia ogólnorozwojowe, które poprawią Twoją kondycję, zwiększą wydolność, nauczą techniki i sprawią, że lepiej zrozumiesz tę dyscyplinę. Ćwiczenia boksu są intensywne i oddziałują na całe ciało – spalają tkankę tłuszczową, budują tkankę mięśniową, poprawiają koordynację ruchową, zwiększają elastyczność i pozwalają wyładować swoje pokłady energii. Boks dla początkujących z pewnością przypadnie Ci do gustu, ponieważ to doskonała odmiana dla codziennych treningów i sposób na zadanie organizmowi dodatkowych bodźców, które zbliżą Cię do Twojego celu treningowego!

Trening boksu – jak wygląda w klubach Total Fitness?

Wszystkie treningi w klubach Total Fitness prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że uczysz się od najlepszych w bezpieczny i zdrowy sposób. Boks trening to doskonała forma pracy nad własnym ciałem, koordynacją ruchową, ale też nuta rywalizacji. Ćwiczenia właściwe poprzedza intensywna rozgrzewka, która przygotuje Cię do wysiłku. W trakcie zajęć poznasz technikę i będziesz szkolić swoją precyzję ruchów. Trener dokładnie wskaże, jak wykonywać poszczególne sekwencje, a następnie poprawi, pomoże i doradzi. Niekiedy w trakcie zajęć odbywają się sparingi, w czasie których możesz sprawdzić swoje umiejętności i wychwycić mankamenty, nad którymi popracujesz podczas kolejnych ćwiczeń boksu. Zwieńczeniem treningu boksu jest rozciąganie.

Dla kogo trening boksu?

Boks trening to zajęcia odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą popracować nad swoją sylwetką i poznać tajniki sztuk walki. Boks podstawy świetnie wprowadzą Cię do świata tej dyscypliny. Możesz pod okiem doświadczonego trenera ćwiczyć technikę i uczyć się wyprowadzać ciosy, a przy tym doskonale poprawisz motorykę swojego ciała, zwiększysz wydolność fizyczną i spalisz sporą porcję kalorii. Nie zastanawiaj się więc, jak trenować boks tylko już dziś zapisz się na zajęcia i spróbuj swoich sił – bez względu na zaawansowanie w ćwiczeniach czy doświadczenie w sportach walki. Ćwiczenia te są odpowiednie dla każdego – to idealny trening boksu dla początkujących, jak i dla tych którzy chcą się rozwijać! Zapraszamy!

Urbanize

Zajęcia wzmacniające zwane Urbanize to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni i spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Uczestnicy treningów tego rodzaju chwalą sobie fakt, że poszczególne ćwiczenia są mało skomplikowane, dlatego nie ma problemu z ich naśladowaniem. Metodyka pracy z ćwiczącymi w ramach zajęć Urbanize pozwala na swobodne podążanie za instruktorem, a on sam ma łatwość w prowadzeniu zajęć.

Na czym polega Urbanize?

Efektem ćwiczeń jest: zwiększone spalanie zbędnych kalorii, wzmocnienie ciała, ujędrnienie ciała.

Zajęcia przebiegają w swobodnej, przyjaznej atmosferze, są okazją do nawiązania nowych znajomości i spędzenia wolnego czasu na pożytecznej aktywności fizycznej. W ramach treningów wplecione zostały elementy zajęć ogólnorozwojowych, które przynoszą efekty kompleksowego treningu. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy aktualną kondycję fizyczną.

W rzeczywistości treningi Urbanize stanowią połączenie hip-hopowych kroków, energetycznej muzyki oraz ruchów pochodzących z indyjskiej bhangry, czyli tradycyjnego męskiego tańca. Szukasz łatwych i przyjemnych zajęć, które przynoszą efekty? Zapraszamy na Urbanize!

Step & Stretch

Trening Step & Stretch to zajęcia wzmacniające, które stanowią połączenie choreografii na platformie oraz ćwiczeń rozciągających. Nasz klub fitness organizuje takie treningi dla osób o różnym stopniu zaawansowania ćwiczebnego, zarówno dla pań, jak i dla panów. Aktualna forma fizyczna czy wiek nie mają znaczenia. Dzięki regularnym treningom można: poprawić swoją kondycję fizyczną, szybciej stracić zbędną tkankę tłuszczową, ujędrniać ciało, uzyskać korzyści zdrowotne.

Na czym polega Step & Stretch?

Połączenie stepu i zajęć rozciągających pozwala na wzmocnienie układu krwionośnego osoby ćwiczącej, dotlenienie organizmu, poprawę metabolizmu i swojej wydolności tlenowej. Przy okazji ćwiczenia umożliwiają redukcję wagi oraz ujędrniają nasze ciało.

W trakcie zajęć skupiamy się na różnych partiach ciała – zarówno górnych, jak i dolnych. Kształtujemy w pożądany sposób naturalną siłę mięśni, przez co każdy kolejny trening podnosi wydolność organizmu. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach będziesz się wolniej męczył i zaczniesz zauważać swoje wyrzeźbione mięśnie.

Step & Stretch łączy w sobie ćwiczenia aerobowe i wzmacniające. Zajęcia organizujemy w przyjaznej atmosferze, często przy muzyce, z wykorzystaniem przyrządów dodatkowo obciążających, które są dostępne w naszej siłowni w Warszawie i innych miastach. Wybierz najlepszy termin i ruszaj na zajęcia!