ABS - ćwiczenia na brzuch

ABS

zajęcia wzmacniające

Marzy Ci się płaski brzuch, z pięknie ukształtowanym „sześciopakiem”? Ćwiczenia ABS pozwalają osiągnąć zamierzone cele. Rezultaty treningów w naszej siłowni mogą Cię mile zaskoczyć i to w krótkim czasie.

Na czym polega ABS?

Pod pojęciem ABS rozumiemy zajęcia wzmacniające głównie mięśnie brzucha. To program treningowy przeznaczony dla tych, którzy chcą efektywnie pracować nad wyglądem brzucha i wyrobić poszczególne partie mięśni. Zaletą treningu jest krótki czas, jaki trzeba poświęcić, aby uzyskać pożądane efekty. Podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń angażujemy do pracy: mięśnie górnej i dolnej części brzucha, mięśnie skośne, mięśnie poprzeczne, mięśnie dolnego odcinka brzucha.

Skuteczność tych ćwiczeń bierze się z tego, że są one różnorodne i angażują wiele grup mięśni jednocześnie. Im trening jest trudniejszy i sprawia większe trudności, tym szybciej osiągniesz wymarzone efekty.

Ćwiczenia ABS zostały stworzone w celu wyrzeźbienia mięśni brzucha, a nie pozbywania się nagromadzonego tłuszczu, np. w postaci oponki i boczków. Dla odchudzania warto podjąć w naszym klubie fitness trening aerobowy, a dodatkowo zadbać o odpowiednią dietę. Wybierz zajęcia dla siebie!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności