Aerial Yoga

Aerial Yoga

zajęcia choreograficzne

Aerial Yoga to zajęcia, które pokochał cały świat. Są nieprzeciętne, angażujące liczne partie mięśniowe, relaksujące i pozytywnie oddziałują zarówno na ciało, jak i na umysł. Polegają na gimnastyce w powietrzu z wykorzystaniem podwieszonych szarf. Tym samym dochodzi tu do walki z grawitacją, pracy nad własnymi słabościami i rzeźbienia mięśni głębokich. Te ostatnie są niezbędne do utrzymania prawidłowej postawy ciała i do właściwego wykonywania wielu innych ćwiczeń.

W Aerial Yodze w dużej mierze pracuje się z ciężarem własnego ciała, w związku z czym intensywność można nieco porównać do pole dance, kalisteniki czy ćwiczeń z TRX. Ponadto niezbędna jest elastyczność, gibkość i duża determinacja. Początkowo ciężko wykonać nawet podstawowe ćwiczenia, jednak z czasem przychodzi bardzo duży progres – Twoje mięśnie będą silniejsze, ciało jędrniejsze, a Ty będziesz mieć ochotę na jeszcze więcej doznań, jakie dostarcza trening Aerial Yogi.

Aerial Yoga – jak wyglądają zajęcia w Total Fitness?


Zajęcia Aerial Yoga prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy mają na swoim koncie ukończony Aerial Yoga kurs. Dzięki temu program ćwiczeń jest zgodny ze sztuką, bezpieczny dla uczestników i przynosi pożądane rezultaty. Trener ma oko na grupę, koryguje postawę, pokazuje ćwiczenia i w razie potrzeby asekuruje, podpowiada i motywuje. Podczas zajęć Aerial Yoga w Warszawie i w innych naszych lokalizacjach Total Fitness odprężysz się, ale jednocześnie zmęczysz i spalisz sporo kalorii. Angażowane są bowiem niemal wszystkie partie ciała, a ćwiczenia wykonywane z różnym natężeniem i w zmiennym tempie. Podczas Aerial Yogi leci odpowiednio dopasowana muzyka, która upłynnia ruchy, porządkuje choreografię i wprawia w dobry nastrój. Trening zawsze rozpoczyna się odpowiednią rozgrzewką, a kończy rozciąganiem i chwilą relaksu.

Dla kogo Aerial Yoga?


Aerial Yoga to propozycja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Program dostosowany jest do możliwości grupy. Każdy może pracować we własnym tempie uwzględniając swoje możliwości. Ćwiczenia doskonale wzmacniają siłę mięśni, więc sprawdzą się u osób, które pracują nad swoją muskulaturą. Zajęcia Aerial Yoga pomagają spalić kalorie, ponieważ trzeba się nieco nagimnastykować, aby osiągnąć wskazaną pozycję. Zajęcia te będą więc świetnym uzupełnieniem innych treningów, które masz w swoim tygodniowym harmonogramie. Forma ćwiczeń jest miłą odmianą, która dostarcza dodatkowych bodźców dla organizmu. Aerial Yoga to zatem doskonały sposób na znużenie zwykłymi treningami i nową aktywność – bez względu na stopień zaawansowania w ćwiczeniach!
Instruktorzy:
czas
60
spalone kalorie
do 400
poziom trudności
Dla wszystkich