Body shape – ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej

Body shape

zajęcia wzmacniające

Body Shape – ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej


Ćwiczenia na spalanie tłuszczu cieszą się dużą popularnością, ponieważ pomagają zredukować masę ciała i osiągnąć pożądaną sylwetkę. Zajęcia Body Shape w Total Fitness to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie zawalczyć o zgrabną, jędrną i zdrową sylwetkę. Program opiera się na ćwiczeniach na spalanie tkanki tłuszczowej i jest wzbogacony o elementy wzmacniające ciało.

Body Shape to ćwiczenia na redukcję niskiej intensywności. Zwiększają wydolność organizmu, poprawiają kondycję i są sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami. Zależy Ci na spalaniu tłuszczu z brzucha, ud i innych newralgicznych partii ciała, ale dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną? Chcesz popracować nad swoją kondycją i wytrzymałością bez obciążania stawów i ścięgien? Nie może Cię więc zabraknąć na zajęciach Body Shape fitness! Oprócz wspomnianych korzyści zyskasz również lepsze samopoczucie!

Jak wyglądają zajęcia Body Shape w Total Fitness?


Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej na siłowni Total Fitness są prowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Opierają się na różnego rodzaju aktywnościach, dostosowanych do poziomu oraz oczekiwań uczestników tych zajęć. Przede wszystkim ćwiczenia są tak dopasowane, aby stymulowały spalanie tłuszczu i jednocześnie rzeźbiły sylwetkę oraz zwiększały wydolność organizmu.

Na początku realizowana jest 15-minutowa rozgrzewka, która przygotuje organizm do wysiłku. Następnie instruktor przedstawia najlepsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej, które trwają ok. pół godziny. Niekiedy wykorzystywane są akcesoria fitness, np. ciężarki, gumy i stepy. Wszystko zależy od programu danych zajęć, a tym samym od partii ciała, która będzie wzmacniana. Na Body Shape fitness wykonuje się takie ćwiczenia, jak brzuszki, siady, wykroki, wznosy rąk, odwodzenie nóg i wiele innych.

Zwieńczeniem zajęć Body Shape jest 5-minutowe rozciąganie. Ma ono na celu wyciszyć organizm, regenerować mięśnie po wysiłku i zredukować ryzyko wystąpienia DOMS, czyli opóźnionej bolesności mięśni, występującej kilka lub kilkanaście godzin po treningu.

Dla kogo ćwiczenia na spalanie tłuszczu Body Shape?


Podobnie jak inne ćwiczenia na spalanie tłuszczu, dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku, którzy chcą popracować nad swoją sylwetką. Mimo tego, że są to przede wszystkim ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej (m.in. ćwiczenia na spalanie tłuszczu z brzucha czy ud), to jednocześnie wzmacniają mięśnie, świetnie wpływają na całe ciało, poprawiają koordynację ruchową i stymulują produkcję endorfin. Po treningu odnotujesz, że nie tylko masz sprawniejsze i smuklejsze ciało, ale też lepsze samopoczucie! Zainteresowany? W takim razie przyjdź na najbliższe ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej na siłowni realizowane pod okiem doświadczonego instruktora w Total Fitness. Do zobaczenia!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich