Body shape - ćwiczenia wzmacniające

Body Shape

zajęcia wzmacniające

Chcesz nadać swojej figurze odpowiednie kształty i pozbyć się tkanki tłuszczowej? Proponujemy ci na początek zajęcia o niskiej intensywności, które ukierunkowane są na wzmocnienie i ujędrnienie wszystkich grup mięśniowych.

Wydatnie wspomagają one spalanie zbędnego tłuszczu, ale nie są zanadto obciążające. Polecamy je głównie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Początkujący, z uwagi na niższą wydolność organizmu, nie powinni od razu wykonywać ciężkich ćwiczeń siłowych, ponieważ może to doprowadzić do kontuzji. Ćwiczenia Body Shape pozwolą pracować nad całym ciałem, bez obciążania stawów i ścięgien.

Na czym polega Body Shape?

Cały trening w naszym klubie fitness składa się z: 15-minutowej rozgrzewki, 30-minutowej części głównej, 5-minutowego stretchingu na zakończenie.

Dzięki Body Shape można polubić siłownię i stopniowo przechodzić na kolejne poziomy treningowe, pracując efektywnie nad swoim ciałem. Body Shape zawiera kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających. Podczas zajęć wykorzystujemy m.in. ciężarki, gumy i stepy. Zapisz się jeszcze dziś!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 350
poziom trudności
Dla wszystkich