Boks

Boks

zajęcia sporty walki

Boks to dyscyplina, która miała swoje początki już w starożytności. Dziś jest jednym ze sportów olimpijskich i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nie trzeba być jednak zaawansowanym pięściarzem i planować swojej zawodowej kariery, aby poznać zalety tej aktywności. W Total Fitness organizujemy zajęcia grupowe, które czerpią wiele właśnie z boksu. Możesz więc z nami odbyć swój pierwszy trening boksu, podczas którego dowiesz się, jak trenować boks oraz jak doskonalić technikę.

Boks to zajęcia ogólnorozwojowe, które poprawią Twoją kondycję, zwiększą wydolność, nauczą techniki i sprawią, że lepiej zrozumiesz tę dyscyplinę. Ćwiczenia boksu są intensywne i oddziałują na całe ciało – spalają tkankę tłuszczową, budują tkankę mięśniową, poprawiają koordynację ruchową, zwiększają elastyczność i pozwalają wyładować swoje pokłady energii. Boks dla początkujących z pewnością przypadnie Ci do gustu, ponieważ to doskonała odmiana dla codziennych treningów i sposób na zadanie organizmowi dodatkowych bodźców, które zbliżą Cię do Twojego celu treningowego!

Trening boksu – jak wygląda w klubach Total Fitness?


Wszystkie treningi w klubach Total Fitness prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że uczysz się od najlepszych w bezpieczny i zdrowy sposób. Boks trening to doskonała forma pracy nad własnym ciałem, koordynacją ruchową, ale też nuta rywalizacji. Ćwiczenia właściwe poprzedza intensywna rozgrzewka, która przygotuje Cię do wysiłku. W trakcie zajęć poznasz technikę i będziesz szkolić swoją precyzję ruchów. Trener dokładnie wskaże, jak wykonywać poszczególne sekwencje, a następnie poprawi, pomoże i doradzi. Niekiedy w trakcie zajęć odbywają się sparingi, w czasie których możesz sprawdzić swoje umiejętności i wychwycić mankamenty, nad którymi popracujesz podczas kolejnych ćwiczeń boksu. Zwieńczeniem treningu boksu jest rozciąganie.

Dla kogo trening boksu?


Boks trening to zajęcia odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą popracować nad swoją sylwetką i poznać tajniki sztuk walki. Boks podstawy świetnie wprowadzą Cię do świata tej dyscypliny. Możesz pod okiem doświadczonego trenera ćwiczyć technikę i uczyć się wyprowadzać ciosy, a przy tym doskonale poprawisz motorykę swojego ciała, zwiększysz wydolność fizyczną i spalisz sporą porcję kalorii. Nie zastanawiaj się więc, jak trenować boks tylko już dziś zapisz się na zajęcia i spróbuj swoich sił – bez względu na zaawansowanie w ćwiczeniach czy doświadczenie w sportach walki. Ćwiczenia te są odpowiednie dla każdego – to idealny trening boksu dla początkujących, jak i dla tych którzy chcą się rozwijać! Zapraszamy!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 600
poziom trudności
Dla wszystkich