Fat Killer

Fat Killer

zajęcia wzmacniające

Fat Killer to rodzaj treningu o wysokiej intensywności, podczas którego dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowania sylwetki i zwiększania wydolności organizmu. Dzięki ćwiczeniom na spalanie tłuszczu można dostrzec wyraźne efekty w szybkim czasie. Odpowiednio dobrany program treningowy, przeplatający cardio ze wzmacnianiem, prowadzi do spalania tłuszczu z brzucha, ud i innych newralgicznych partii ciała, ale jednocześnie rzeźbi figurę. Ciało po zajęciach staje się bardziej smukłe, jędrne i pozbawione cellulitu.

 

Inne zalety Fat Killera to:

  • spalanie tłuszczu jeszcze w kilka godzin po zajęciach;

  • poprawa kondycji;

  • lepsza sprawność fizyczna;

  • wzmożona siła;

  • większa wytrzymałość organizmu;

  • wysmuklone partie ciała – m.in. brzuch, uda, ręce;

  • zadowolenie z siebie i satysfakcja po treningu!


Jak wygląda trening Fat Killer w klubie Total Fitness?


Zajęcia Fat Killer w Total Fitness to spalanie tłuszczu na najwyższym poziomie. Zanim jednak przejdziemy do ćwiczeń właściwych, prowadzona jest kompleksowa rozgrzewka. Ta ma na celu przygotować organizm do intensywnego wysiłku. Następnie przechodzimy do ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha i innych części ciała. Polegają one na naprzemiennym wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających i aerobowych, opartych na nieskomplikowanych sekwencjach ruchów. Zajęcia mają zmienne tempo, przez co trening doskonale stymuluje metabolizm, a spalanie tłuszczu zachodzi nawet kilka godzin po treningu. Efektem są wzmocnione górne i dolne partie ciała oraz większa wydolność organizmu. Zwieńczeniem treningu jest rozciąganie, które doskonale wycisza organizm i sprzyja jego regeneracji po wysiłku. Regularne uczestnictwo w zajęciach korzystnie wpływa na spalanie tłuszczu na brzuchu, modelowanie ciała oraz osiąganie efektów w szybkim tempie. Co więcej, tego typu ćwiczenia stymulują produkcję endorfin i poprawiają samopoczucie!

Dla kogo trening na spalanie tłuszczu Fat Killer?


Fat Killer to zajęcia dedykowane osobom na różnym poziomie zaawansowania. Trzeba być jednak gotowym na szybkie tempo i wysokie tętno, które sprzyjają szybkiemu spalaniu tłuszczu, o które przecież nam chodzi. Nie musisz się jednak martwić, jeśli dopiero zaczynasz – zajęcia nie wymagają przygotowania kondycyjnego, ponieważ to w trakcie ich trwania systematycznie pogłębisz swoją sprawność i zwiększysz wydolność. Co więcej, układy ćwiczeń na spalanie tłuszczu są tak skonstruowane, żeby każdy uczestnik na każdym etapie i w każdym wieku poradził sobie z ich wykonaniem. Trener każdorazowo dostosowuje poziom do możliwości uczestników. Zapewniamy również, że jest to trening na spalanie tłuszczu dla mężczyzn, jak i dla kobiet – u nas każdy poczuje się dobrze! Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów, wyrzeźbić i wysmuklić swoją sylwetkę oraz poprawić samopoczucie i kondycję. Nie zastanawiaj się dłużej, jak przyspieszyć spalanie tłuszczu, lecz dołącz do nas! Do zobaczenia!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 750
poziom trudności
Dla wszystkich