Joga

Joga

zajęcia mentalne

Joga to zajęcia mentalne, których program realizujemy w naszym klubie fitness. Tego rodzaju ćwiczenia wzmacniają całe ciało oraz stanowią połączenie jogi i fitnessu. Stąd też w grafiku zajęć można spotkać się z określeniem „Power Joga”. Treningi te są związane z tradycyjną jogą, ale zostały dostosowane do stawianych im celów: pracy nad własnym ciałem oraz uwzględnienia skutecznych ruchów kształtujących mięśni.

Na czym polega joga?

Podczas zajęć z jogi skupiamy się na: wyrzeźbieniu pożądanej i pięknej sylwetki, poprawie elastyczności całego ciała, zwiększeniu równowagi i stabilizacji ciała.

Power Joga jest odmianą jogi, która wyraża energię i wigor tego unikalnego stylu ćwiczeń. Duży nacisk kładziemy na otwartość i dostosowanie do potrzeb osób ćwiczących. Nasi trenerzy podczas realizacji zajęć z jogi sięgają do filozofii dwóch nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych: Beryl Bender Birch z Nowego Jorku oraz Bryana Kesta z Los Angeles, którzy uczyli się ashtanga jogi u Sri K. Pattabhiego Joisa.

Połączenie jogi z fitnessem pozwala w ciągu jednego treningu trwającego 50 minut spalić do 300 kcal. Wybierz zajęcia z jogi lub Power Jogi w Total Fitness!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 300
poziom trudności
Dla wszystkich