Les Mills Bodypump - ćwiczenia ze sztangą

Les Mills Bodypump

zajęcia wzmacniające

Chcesz zwiększyć siłę swoich mięśni i budować pożądaną muskulaturę? Nudzą Cię zwyczajne treningi siłowe? Zapisz się do naszej siłowni na zajęcia Les Mills BODYPUMP i sprawdź się na treningu ze sztangą. Nasze zajęcia prowadzone są w rytm muzyki, dzięki czemu czas mija przyjemniej, a wykonywane ćwiczenia są atrakcyjniejsze.

Na czym polega Les Mills BODYPUMP?

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Ich efektem jest: poprawa siły, kształtowanie wytrzymałości, spalanie około 600 kcal w ciągu zaledwie jednego treningu.

Oferujemy naszym klientom oryginalny program ćwiczeń siłowych z wykorzystaniem sztangi, którego celem jest wzmocnienie i pożądane kształtowanie mięśni. Zapisz się na trening Les Mills BODYPUMP, a będziesz ćwiczyć w znakomitej atmosferze, przy muzyce, pod okiem wykwalifikowanego, doświadczonego trenera. Uczestnicy naszych zajęć doskonalą swoją umiejętności, jednocześnie zwiększając siłę mięśni. Praca ze sztangą to ciekawe wyzwanie, które pozwala rozwijać wszystkie duże partie mięśniowe. W zależności od indywidualnych możliwości trenujących, dobierana jest sztanga o właściwej wadze. Sprawdź swoją siłę na naszych zajęciach!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich