Les Mills Bodypump - ćwiczenia ze sztangą

Les Mills Bodypump

zajęcia wzmacniające

Chcesz zwiększyć siłę swoich mięśni i budować pożądaną muskulaturę? Nudzą Cię zwyczajne treningi siłowe? Zapisz się do naszej siłowni na zajęcia Les Mills BODYPUMP i sprawdź się na treningu ze sztangą. Nasze zajęcia prowadzone są w rytm muzyki, dzięki czemu czas mija przyjemniej, a wykonywane ćwiczenia są atrakcyjniejsze.

Czym jest Les Mills BODYPUMP?


To oryginalny trening, bazujący na połączeniu lekkich i umiarkowanych ciężarów z różnymi kombinacjami ćwiczeń w dużej ilości powtórzeń. W rytm muzyki wykonywane są ćwiczenia z obciążeniem, np. sztangą, krążkami czy hantlami. Często dodatkowo wykorzystuje się też inne akcesoria treningowe, np. stepy, maty czy gumy bądź pracuje wyłącznie z ciężarem własnego ciała.

Les Mills Bodypump zapewnia trening całego ciała i pozwala spalić nawet ponad 500 kcal! Instruktorzy podczas ćwiczeń prezentują technikę i rodzaje ćwiczeń, a celem jest podnoszenie własnej poprzeczki – np. dokładanie obciążeń wraz z postępem w treningach.

Program ten opieramy na THE REP EFFECT, czyli sprawdzonej formule treningu, którą wyróżnia wysoka odporność na powtarzanie. Ćwiczenia, nawet przy niewielkich obciążeniach, ale przy dużej ilości powtórzeń, doskonale wpływają na ciało – sprzyjają utracie tkanki tłuszczowej, budowie mięśni, poprawie jędrności ciała i zwiększeniu wytrzymałości.

Na czym polega Les Mills BODYPUMP?


Zajęcia te przeznaczamy dla wszystkich chętnych. Ich efektem jest: poprawa siły, kształtowanie wytrzymałości, spalanie około 600 kcal w ciągu zaledwie jednego treningu.

Oferujemy naszym klientom oryginalny program ćwiczeń siłowych z wykorzystaniem sztangi, którego celem jest wzmocnienie i pożądane kształtowanie mięśni. Zapisz się na trening Les Mills BODYPUMP, a będziesz ćwiczyć w znakomitej atmosferze, przy muzyce, pod okiem wykwalifikowanego, doświadczonego trenera. Uczestnicy naszych zajęć doskonalą swoją umiejętności, jednocześnie zwiększając siłę mięśni. Praca ze sztangą to ciekawe wyzwanie, które pozwala rozwijać wszystkie duże partie mięśniowe. W zależności od indywidualnych możliwości trenujących, dobierzemy sztangę o właściwej wadze. Sprawdź swoją siłę na naszych zajęciach!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
600 kalorii
poziom trudności
Dla wszystkich