Power Body - ćwiczenia ze sztanga

Power Body

zajęcia wzmacniające

W Twoim ciele jest moc! Udowodnimy Ci to w naszej siłowni, podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów z pasją, pod nazwą „Power Body”. To zajęcia wzmacniające, przeznaczone dla wszystkich. Jeden trening trwa łącznie 50 minut, a w jego trakcie spalasz do 400 kcal.

Na czym polega Power Body?

„Power Body” to zajęcia statyczne, wytrzymałościowo-siłowe, podczas których do wykonywania kolejnych ćwiczeń wykorzystujemy specjalną sztangę. Dzięki odpowiednim ruchom pod okiem trenerów personalnych naszego klubu fitness, w niezwykle efektywny sposób będziesz kształtować swoją sylwetkę. Proponujemy pracę z obciążeniem ściśle dostosowanym do indywidualnych możliwości i kondycji ćwiczącego.

Ćwiczenia polecane są w szczególności dla osób, które: chcą rozbudować i wzmocnić sylwetkę, wysmuklić się, podkreślić muskulaturę.

Obciążenie na sztandze wykorzystywanej podczas treningu ćwiczący może regulować samodzielnie, zgodnie z możliwościami siłowymi i kondycją. Z czasem można podnosić coraz większe ciężary i rozwijać swoje mięśnie. Poczuj w sobie moc dzięki Total Fitness!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 400
poziom trudności
Dla wszystkich