Stretching & Relax - ćwiczenia rozciągające i relaksacyjne

Stretching & Relax

zajęcia mentalne

Oczekujesz relaksu podczas pobytu na naszej siłowni? Nie chcesz zbyt przeciążać mięśni swojego ciała, ale chciałbyś zachować dobrą kondycję? Skorzystaj z naszej oferty zajęć mentalnych, a zobaczysz, że regularne treningi mogą być w pełni odprężające. W taki sposób będziesz ćwiczyć podczas zajęć Stretching & Relax.

Na czym polega Stretching & Relax?

Są to zajęcia obejmujące urozmaicony zestaw ćwiczeń rozluźniająco-rozciągających na wszystkie grupy mięśniowe. Atutem tej oferty jest też to, że zajęcia odbywają się przy relaksującej, nastrojowej muzyce.

Efektem regularnego uczestnictwa w treningach Stretching & Relax będzie: zwiększenie elastyczności różnych grup mięśniowych, relaks, zwiększenie gibkości ciała.

Stretching & Relax oferuje odprężenie na najwyższym poziomie. Nasi instruktorzy zadbają, aby każda osoba ćwicząca czuła się na tych zajęciach jak najbardziej komfortowo. Trwają one 50 minut i co ciekawe, nawet przy tak spokojnych ćwiczeniach, można sukcesywnie spalać zbędną tkankę tłuszczową – jednorazowo do 200 kcal. Jeśli szukasz odprężających i spokojnych ćwiczeń rozciągających – Stretching & Relax to coś dla Ciebie!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 200
poziom trudności
Dla wszystkich