Step & Stretch - zajęcia fitness

Step & Stretch

zajęcia wzmacniające

Trening Step & Stretch to zajęcia wzmacniające, które stanowią połączenie choreografii na platformie oraz ćwiczeń rozciągających. Nasz klub fitness organizuje takie treningi dla osób o różnym stopniu zaawansowania ćwiczebnego, zarówno dla pań, jak i dla panów. Aktualna forma fizyczna czy wiek nie mają znaczenia. Dzięki regularnym treningom można: poprawić swoją kondycję fizyczną, szybciej stracić zbędną tkankę tłuszczową, ujędrniać ciało, uzyskać korzyści zdrowotne.

Na czym polega Step & Stretch?

Połączenie stepu i zajęć rozciągających pozwala na wzmocnienie układu krwionośnego osoby ćwiczącej, dotlenienie organizmu, poprawę metabolizmu i swojej wydolności tlenowej. Przy okazji ćwiczenia umożliwiają redukcję wagi oraz ujędrniają nasze ciało.

W trakcie zajęć skupiamy się na różnych partiach ciała – zarówno górnych, jak i dolnych. Kształtujemy w pożądany sposób naturalną siłę mięśni, przez co każdy kolejny trening podnosi wydolność organizmu. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach będziesz się wolniej męczył i zaczniesz zauważać swoje wyrzeźbione mięśnie.

Step & Stretch łączy w sobie ćwiczenia aerobowe i wzmacniające. Zajęcia organizujemy w przyjaznej atmosferze, często przy muzyce, z wykorzystaniem przyrządów dodatkowo obciążających, które są dostępne w naszej siłowni w Warszawie i innych miastach. Wybierz najlepszy termin i ruszaj na zajęcia!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich