Super Sylwetka - ćwiczenia na smukłą sylwetkę

Super Sylwetka

zajęcia wzmacniające

Super sylwetka, idealna figura, zgrabne ciało – bez względu, jak nazwać zdrowe, wyrzeźbione i smukłe ciało, jest ono marzeniem wielu osób. Aby je osiągnąć, decydują się na różne kroki – dietę, ćwiczenia, sport, suplementację. Jeśli Ty również chcesz zawalczyć o sportową sylwetkę lub po prostu o swoje dobre samopoczucie – zajęcia Super Sylwetka to doskonały pomysł! W trakcie zajęć grupowych realizowany jest program ćwiczeń, który łączy w sobie spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni. Dzięki temu holistycznie oddziałujesz na swoje ciało. Sprawdź, co możesz zyskać!

Jakie efekty osiągniesz, będąc uczestnikiem zajęć z Super Sylwetki?  • Szczupła sylwetka – za sprawą ćwiczeń spalających zbliżysz się do swojego celu;

  • Sylwetka fitness – możesz wzmocnić i uwidocznić swoje mięśnie;

  • Zgrabna figura oraz jędrne ciało pozbawione rozstępów i cellulitu;

  • Poprawa wyników zdrowotnych i sportowych;

  • Lepsza kondycja, wydolność i siła;

  • Fit sylwetka i dobre samopoczucie;

  • Zadowolenie z siebie i satysfakcja z pokonywania własnych słabości.


Idealna figura – osiągnij ją na zajęciach Super Sylwetka w Total Fitness


W Total Fitness oferujemy szerokie spektrum zajęć, dzięki którym możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką idealnej sylwetki. Oczywiście jest to pojęcie względne, gdyż istnieje wiele kanonów piękna. Najważniejsze to być zadowolonym z siebie.

Jeśli więc masz już swój cel – przyjdź na zajęcia Super Sylwetka do naszego klubu, które prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera, dopasowującego poziom do potrzeb i oczekiwań grupy. Zawsze poprzedza je solidna rozgrzewka, która mobilizuje ciało do wysiłku i pomaga uniknąć ewentualnych urazów. Następnie rozpoczynają się właściwie ćwiczenia na smukłą sylwetkę. Jest to przeplatanie intensywnie spalających ćwiczeń z tymi wzmacniającymi. Taka hybryda to szansa, abyś bezpiecznie osiągnął swój cel – ekstra figurę i świetne samopoczucie.

Trening na zgrabną sylwetkę opiera się na nieskomplikowanych sekwencjach ruchów, powtarzanych wedle ustaleń trenera. Ten czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, dlatego zyskasz pewność, że robisz to dobrze. Zwieńczeniem zajęć Super Sylwetki jest stretching, który działa wyciszająco i regenerująco.

Dla kogo polecane są zajęcia Super Sylwetka?


Super Sylwetka to zajęcia ogólnorozwojowe, które nie wymagają od uczestników specjalnych umiejętności. Zapraszamy na nie kobiety i mężczyzn w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania w treningach. Każdorazowo trener prezentuje poszczególne ćwiczenia, często uwzględniając ich różne wersje – bardziej lub mniej wymagające, dlatego można dopasować je do swoich możliwości. Zachęcamy więc do zapisów na zajęcia Super Sylwetka w Total Fitness – zawalcz o zgrabną figurę, skórę pozbawioną cellulitu, wyższą sprawność, lepszą wydolność i przede wszystkim doskonałe samopoczucie. Do zobaczenia!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 650
poziom trudności
Dla wszystkich