Trening tabata

Tabata

zajęcia wzmacniające

Tabata to popularny program ćwiczeniowy, proponowany w naszym klubie fitness, zaliczany do grupy zajęć wzmacniających i przeznaczony dla każdego. Pod pojęciem „Tabata” należy rozumieć czterominutowy trening interwałowy metaboliczny pozwalający na zaangażowanie do pracy niemal wszystkich mięśni ciała. Możesz dzięki temu wydajnie pracować nad pożądaną masą mięśniową i muskulaturą, a przy tym zwiększyć tempo metabolizmu organizmu, w wyniku czego szybciej stracisz zbędną tkankę tłuszczową.

Na czym polega Tabata?

Ćwiczenia w ramach zajęć mają wysoką intensywność, dlatego trzeba być przygotowanym na stopniowe obciążanie własnego ciała. Celem treningu jest: poprawa wydolności anaerobowej (beztlenowej), poprawa wydolności aerobowej (tlenowej), zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu, redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zapisując się na treningi Tabata do naszego klubu fitness i uczęszczając na nie 2–3 razy w tygodniu, szybko poprawisz formę i spalisz zbędne kalorie. Podejmij wyzwanie na zajęciach w Total Fitness!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich