Total Cross Beginners - zajęcia fitness

Total Cross Beginners

zajęcia wzmacniające

Metoda treningowa znana pod nazwą „Total Cross Beginners” została stworzona przez amerykańskiego komandosa Randy’ego Hetricka. Z braku możliwości wykonywania tradycyjnych zajęć ruchowych przez żołnierzy przebywających w trudnych, ekstremalnych warunkach, m.in. w prowizorycznych bazach wojskowych, łodziach podwodnych czy okrętach, wymyślił on specjalne, mobilne urządzenie, które pomagałoby w utrzymaniu żołnierzy w dobrej formie. Urządzenie musiało być niewielkie, stosunkowo lekkie i dawać możliwość kompleksowego treningu całego ciała.

Na czym polega Total Cross Beginners?

Obecnie urządzenie to jest wykorzystywane w naszej siłowni podczas zajęć Total Cross Beginner. Trening trwa 50 minut i pozwala spalić nawet do 500 kcal za jednym razem. Aktywuje do pracy poszczególne grupy mięśni w całym ciele, pozwala na zwiększenie tempa spalania zbędnej tkanki tłuszczowej i ujędrnienie newralgicznych części ciała.

Można powiedzieć, że zajęcia wzmacniające Total Cross Beginners pozwalają na zbudowanie kondycji przez początkujących crossfitowców. Jeśli Twoja przygoda z crossfitem dopiero się zaczyna – zapraszamy na Total Fitness!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich