Total TRX - ćwiczenia z taśmą

Total TRX

zajęcia wzmacniające

Zajęcia wzmacniające zwane Urbanize to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni i spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Uczestnicy treningów tego rodzaju chwalą sobie fakt, że poszczególne ćwiczenia są mało skomplikowane, dlatego nie ma problemu z ich naśladowaniem. Metodyka pracy z ćwiczącymi w ramach zajęć Urbanize pozwala na swobodne podążanie za instruktorem, a on sam ma łatwość w prowadzeniu zajęć.

Na czym polega Urbanize?

Efektem ćwiczeń jest: zwiększone spalanie zbędnych kalorii, wzmocnienie ciała, ujędrnienie ciała.

Zajęcia przebiegają w swobodnej, przyjaznej atmosferze, są okazją do nawiązania nowych znajomości i spędzenia wolnego czasu na pożytecznej aktywności fizycznej. W ramach treningów wplecione zostały elementy zajęć ogólnorozwojowych, które przynoszą efekty kompleksowego treningu. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy aktualną kondycję fizyczną.

W rzeczywistości treningi Urbanize stanowią połączenie hip-hopowych kroków, energetycznej muzyki oraz ruchów pochodzących z indyjskiej bhangry, czyli tradycyjnego męskiego tańca. Szukasz łatwych i przyjemnych zajęć, które przynoszą efekty? Zapraszamy na Urbanize!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich