Trening interwałowy - zajęcia fitness

Interwał class

zajęcia wzmacniające

Szukasz intensywnego, ale krótkiego treningu, który przynosi szybkie rezultaty? Wybierz zajęcia Interwał Class w naszej siłowni, które są zaliczane do treningów wzmacniających różne grupy mięśni. Intensywność to zaleta tych ćwiczeń. Czas przeznaczony na wysiłek przeplatany jest krótkimi przerwami wypoczynkowymi. Interwały pozwalają na maksymalizację efektów w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym oszczędzeniu masy mięśniowej. Wzmacniają kondycję i kształtują sylwetkę.

Na czym polega Interwał Class?

Trening przeznaczony jest dla osób o różnym stopniu zaawansowania treningowego. Błędem jest postrzeganie go tylko jako wysiłku zarezerwowanego dla zawodowych sportowców.

Jako trening z grupy kardio, Interwał Class: pozwala na utratę dużej ilości kalorii, przeznaczony jest dla podstawowych i zaawansowanych użytkowników, wzmacnia serce, poprawia kondycję, ułatwia kształtowanie pożądanej sylwetki.

Interwały to zajęcia dla każdego! Trenerzy poszczególnych grup dobierają dla swoich podopiecznych właściwy stopień intensywności ćwiczeń. Z uwagi na fakt, że trening interwałowy wiąże się z dużym wysiłkiem, jest on stosunkowo krótki – trwa około 20–25 minut. Wystarczy trochę mobilizacji, by osiągnąć naprawdę wiele! Spróbuj!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich