Trening obwodowy - zajęcia fitness

Trening obwodowy

zajęcia wzmacniające

Popularne zajęcia wzmacniające na naszej siłowni, m.in. w Warszawie, zwane treningiem obwodowym przeznaczone są dla wszystkich ćwiczących, w tym też osób początkujących. Jest skuteczną formą aktywności fizycznej, która dzięki swojej różnorodności nigdy się nie nudzi. W ramach treningu obwodowego nasi wykwalifikowani trenerzy zaproponują Ci wykonywanie serii ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Dzięki temu: wymodelujesz w pożądany sposób swoją sylwetkę, wzmocnisz wytrzymałość całego ciała, odchudzisz się.

Na czym polega trening obwodowy?

Wysiłek podczas treningu obwodowego rozkładany jest na wszystkie partie mięśni, co powoduje, że ciało nie jest przeciążone. Zajęcia trwają około 50 minut i uczestnicząc w nich, możesz spalić do 450 kcal.

Trening obwodowy jest bardzo intensywnym planem treningowym, a w ramach każdej sesji treningowej będziesz wykonywał pod okiem doświadczonego, wykwalifikowanego trenera co najmniej jedno ćwiczenie na wszystkie główne grupy mięśniowe. Początkowo może wydawać się, że jest on bardzo wymagający, ale tak naprawdę może z niego korzystać każda osoba oczekująca szybkich efektów ćwiczeń. Przekonaj się sam!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich