TRX Trening - ćwiczenia z taśmą

TRX

zajęcia wzmacniające

Zajęcia wzmacniające znane pod nazwą TRX to trening z wykorzystaniem specjalnych taśm w kształcie litery „Y”, posiadających uchwyty ułatwiające ich łapanie i trenowanie za ich pomocą.

Twórcą metody ćwiczeniowej TRX jest amerykański komandos Randy Hetrick, który chcąc zapewnić żołnierzom możliwość treningu, wpadł na pomysł stworzenia mobilnego urządzenia treningowego. Trening TRX pozwala na utrzymanie doskonałej formy w prowizorycznych warunkach. Urządzenie w postaci lin jest niewielkie, lekkie, a jednak daje możliwość wykonania kompleksowego treningu na wszystkie partie mięśniowe.

Na czym polega TRX?

Uczestnictwo w treningach TRX w naszej siłowni przynosi wiele pozytywnych efektów osobom ćwiczącym, takich jak: zbudowanie masy mięśniowej, wyrzeźbienie ciała, zwiększenie zwinności, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej.

Wszystkie ćwiczenia wykonuje się za pomocą specjalnych pasów. W trakcie zajęć aktywujemy do pracy najważniejsze partie mięśniowe, bez sztucznego obciążenia, dlatego nie narażamy się na kontuzje stawów czy kręgosłupa. Zadbaj o formę jak prawdziwy żołnierz!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich