ABT - ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki

ABT

zajęcia wzmacniające

Twój cel to płaski brzuch, szczupłe uda bez grama cellulitu i zgrabne pośladki? Zapisz się na zajęcia ABT, które oferuje nasz klub fitness w Warszawie czy w Radomiu.

ABT to grupa ćwiczeń przeznaczonych dla każdego. W ich skład wchodzą: kilkunastominutowa rozgrzewka, ćwiczenia wzmacniające poszczególne partie mięśni, kilkuminutowy stretching.

Na czym polega ABT?

Efekty treningu ABT w naszym centrum fitness mogą przejść twoje najśmielsze oczekiwania – pozwolą na wymodelowanie i wzmocnienie dolnych partii ciała, czyli brzucha, ud i pośladków. Poprawią kondycję i koordynację ruchową. W trakcie ćwiczeń korzystamy ze stepów, ciężarków na nogi i innych przyborów dla zwiększenia stopnia skomplikowania i efektywności treningu.

Dzięki ćwiczeniom na płaski brzuch pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, uciążliwej oponki w talii czy wystających boczków. W widoczny sposób ujędrnisz i podniesiesz pośladki, a dzięki przysiadom i rowerkom w powietrzu wyszczuplisz uda i wyeliminujesz tzw. skórkę pomarańczową. Przekonaj się, że warto!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 400
poziom trudności
Dla wszystkich