Blog – Aktualności – Total Fitness

Co z moim karnetem?

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego i następnie stanu epidemii w kraju, wszyscy znaleźliśmy się w nowej, bardzo trudnej sytuacji. Martwimy się o zdrowie nasze, naszych najbliższych i o naszą przyszłość. Dla klubów fitness sytuacja jest wyjątkowo dramatyczna. Na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia o zamknięciu klubów sportowych zostaliśmy postawieni w sytuacji bez wyjścia. Nasze kluby pozostają zamknięte jeszcze przez jakiś czas.

Trening na czczo - co warto wiedzieć?

Trening na czczo to jeden z tematów zaliczanych na siłowni do tych z zakresu tabu. Ma on swoich zwolenników, jak i przeciwników, a co za tym idzie – wady i zalety. Niektórzy twierdzą, że trening aerobowy i siłowy na czczo to zbyt duży wysiłek dla organizmu, inni natomiast uważają, że trening bez śniadania to najlepszy przyśpieszacz odchudzania. Oczywiste jest, że trening na czczo nie będzie odpowiedni do każdej formy ćwiczeń, jak i do każdej osoby ćwiczącej. Poniżej pokrótce przedstawiamy zalety i wady takiego treningu w kontekście typu wykonywanych ćwiczeń.

Ile powinien trwać trening?

„Ile czasu powinien trwać mój trening?” to pytanie często zadawane przez osoby zaczynające swoją przygodę z siłownią czy fitnessem. Już na wstępie musimy zaznaczyć, że na to pytanie nie ma jednoznacznej i uniwersalnej odpowiedzi. Mamy jednak kilka wskazówek, które pomogą Ci zorientować się w tej kwestii!

dowiedz się więcej

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl