Blog – Aktualności – Total Fitness

Ważny komunikat

Podjęliśmy dziś rano trudną decyzję. Prowadzimy działalność na podstawie i w zakresie obowiązującego prawa. Zawsze tak czyniliśmy. I zawsze będziemy tak czynić.

Najlepsze ćwiczenia na barki

Mocne barki w każdej dyscyplinie sportu są wręcz niezbędne czy też jakiejkolwiek czynności, gdzie angażujesz do pracy ręce i tułów. Bez silnych mięśnie naramiennych nie masz co myśleć o potężnych ramionach, muskularnych plecach czy potężnej klatce piersiowej. A to dlatego, że barki wspomagają inne mięśnie n. bicepsy, mięśnie piersiowe czy czworoboczne przy większości ćwiczeń tych partii mięśniowych.

Windmill - doskonałe ćwiczenie na wzmocnienie core. Jak wykonać?

Odważniki kulowe na pewno nie należą na siłowni do najczęściej używanych, o czym świadczy ilość kurzu jaka się na nich zbiera. Wręcz można powiedzieć, że są omijane szerokim łukiem, no bo nie mają takich gabarytów jak maszyna stojąca na środku siłowni, stąd mylne założenie, iż angażują mniej partii mięśniowych do pracy. Niech nie zmylą Cię te niewielkie odważniki, gdyż możesz z nimi wykonać ogromną pracę i porządnie się zmęczyć. Poznaj ćwiczenie z kettlem - Windmill i korzyści jakie przynosi.

dowiedz się więcej

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl