Blog – Aktualności – Total Fitness

Ćwiczenie plank (deska) – plan treningowy

Plank to ćwiczenie nazywane w Polsce „deską”. Trenerzy cenią je za wszechstronne zalety, jakie niesie dla ciała, ale niestety bardzo często jest pomijane przez osoby ćwiczące samodzielnie i nieuwzględniane w zestawach treningowych. Sprawdź więc, jak wygląda poprawnie wykonany plank, czym różni się plank boczny od deski i podejmij wyzwanie plank od Total Fitness!

Burpees – niezwykłe efekty prostego ćwiczenia

Zapewne już słyszałeś o popularnym ćwiczeniu burpee, znanym w Polsce także jako padnij – powstań. To niepozorne ćwiczenie może przynieść wiele korzyści, pod warunkiem, że będzie wykonywane prawidłowo, zgodnie z techniką. Jak więc dobrze wykonywać ćwiczenie burpees? Jakie są burpees efekty? Zapraszamy do lektury!

Regeneracja mięśni po treningu - poznaj najważniejsze zasady

Regeneracja po treningu – czym jest? Jak się regenerować? Dlaczego należy o nią dbać? Jakie są najlepsze metody regeneracji? Jeśli zastanawiasz się, chociażby nad jednym z tych pytań, koniecznie przeczytaj poniższe informacje! Nasz artykuł rozwieje Twoje wątpliwości i sprawi, że organizm odwdzięczy Ci się za poświęcenie mu nieco uwagi!

dowiedz się więcej

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl