Blog – Aktualności – Total Fitness

Trening w oparciu o podstawowe wzorce ruchowe

Wzorce ruchowe towarzyszą nam od urodzenia. Uczymy się ich, a z biegiem czasu rozwijamy, modyfikujemy i dostosowujemy do naszego życia codziennego. Są to następujące po sobie ruchy, które wykorzystujemy do przemieszczania się i wykonywania różnych czynności. Dlaczego więc tak ważne, aby były one poprawne? W większości przypadków kontuzje powstają na skutek wielokrotnie powtarzanego ruchu, który uszkadza nasze ciało.

Les Mills World United w Total Fitness

Już 19 września odbędzie się największe wydarzenie fitness tego roku - Les Mills World United. Jesteśmy częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do wybranych klubów Total Fitness zarówno 19 jak i 20 września 2020 roku.

Długość przerw i ich rola w treningu siłowym

Okazuje się, że odpoczynek jest jednym z ważniejszych elementów treningu siłowego. Natomiast jest on w dużym stopniu zaniedbywany przez osoby ćwiczące. Wiele osób nawet nie zwraca uwagi na coś takiego jak „przerwa”.

dowiedz się więcej

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl