Blog – Aktualności – Total Fitness

UWAGA

Administrator Danych Osobowych, spółka Nordic Investment sp. Z o.o, operator sieci klubów Total fitness z siedzibą przy Al. Bohaterów Września 9, 02-389 Warszawa, informuje o naruszeniu ochrony Pani/Pana danych osobowych, w związku z incydentem do jakiego doszło 26/02/2021 roku.

Trening obwodowy - najlepsze ćwiczenie na siłę?

Trening obwodowy jest świetną alternatywą dla osób, które mają niewiele czasu na treningi, a dzięki takiej formie treningu mogą cieszyć się szybkimi efektami. Istnieje wiele planów treningowych, które nie wymagają poświęcenia bardzo dużej ilości czasu. Taki właśnie jest trening obwodowy. Polecany dla osób zaawansowanych, jak i początkującym.

Jak wykonać Turkish Get Up (TGU)

Tureckie wstawanie - jedno z ćwiczeń doskonale angażujące wszystkie mięśnie. Może nie jest tak efektowne jak wyciskanie ciężaru na ławce płaskiej, ale jest na pewno równie skuteczne. Znasz już turecki kebab i tureckie kazanie? Poznaj tureckie wstawanie i korzyści wynikające z tego ćwiczenia.

dowiedz się więcej

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl