Body attack - trening na spalanie kalorii

Body attack

zajęcia wzmacniające

Dążenie do wymarzonej sylwetki wymaga wielu poświęceń – diety, suplementacji i aktywnego stylu życia. Jeśli szukasz swojej ścieżki, która zbliży Cię do celu i pomoże osiągnąć satysfakcjonujący wygląd, dobre samopoczucie i odpowiednie wyniki zdrowotne – warto rozważyć uczestnictwo w ćwiczeniach cardio Les Mills BodyAttack.

Trening cardio na siłowni pod okiem wykwalifikowanego trenera to doskonały pomysł. To sposób na utratę nadprogramowych kilogramów, uwidocznienie muskulatury i poprawę zadowolenia ze swojej sylwetki. Program Les Mills BodyAttack ponadto wzmacnia stawy i siłę systemu mięśniowego, a także przyspiesza metabolizm. Wśród atutów Body Attack znajdują się również efekty w postaci lepszej szybkości, zwinności i wytrzymałości. Jeśli więc chcesz zawalczyć o swoje zdrowie i doskonałą sylwetkę – postaw na połączenie treningu kardio, siłowego i stabilizującego w Total Fitness.

Trening cardio Body Attack – jak wygląda w Total Fitness?


Les Mills BodyAttack to program treningowy, który pokochał świat. Wyzwala pozytywną dawkę energii dzięki wparciu energetyzującej muzyki i odpowiedniej kompozycji ćwiczeń. W Total Fitness zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera. Czuwa on nad ich przebiegiem, kontrolując jednocześnie poprawność wykonywanych przez uczestników ćwiczeń. Na początku zajęć odbywa się intensywna rozgrzewka, która zmobilizuje organizm do wysiłku i zmniejszy ryzyko wystąpienia ewentualnych kontuzji.

Body Attack to ćwiczenia na spalanie kalorii, które jednocześnie mają ogromny wpływ na całe ciało. Wysoka intensywność sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Takie elementy treningu jak skakanie, wykroki, pompki czy przysiady sprzyjają pracy nad tkanką mięśniową. W konsekwencji uczestnik tego typu zajęć spala ogromne ilości kalorii, ale też poprawia swoją kondycję, stabilizację i siłę mięśni. Podczas zajęć możesz spalić nawet 700 kalorii, dlatego nawet pomimo zmęczenia, ogromne zadowolenie z siebie gwarantowane! Zwieńczeniem treningu Les Mills BodyAttack jest rozgrzewka, która wycisza, regeneruje i zmniejsza prawdopodobieństwa wystąpienia DOMS, czyli opóźnionego bólu mięśniowego po dużym wysiłku.

Dla kogo ćwiczenia Les Mills BodyAttack w Total Fitness?


Z pewnością zastanawiasz się, czy odnajdziesz się na tak silnym treningu, jak cardio Body Attack? Otóż zapewniamy, że są to ćwiczenia dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla weteranów aktywności. Jest to typ zajęć fitness, który opiera się na wykorzystaniu siły własnych mięśni, a kombinacje ćwiczeń nie są skomplikowane. Często możesz także dopasować sposób ich wykonywania oraz tempo do swoich predyspozycji, dlatego, jeśli chcesz zawalczyć o swoje ciało, już dziś zapisz się na zajęcia Les Mills BodyAttack w Total Fitness! To doskonały sposób na to, by poczuć się lepiej. Spędź aktywnie czas i pod okiem trenera wykonaj ćwiczenia cardio, wzmacniające i stabilizujące, które zbliżą Cię do upragnionego celu. Do zobaczenia!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 600
poziom trudności
Dla wszystkich