Body Ball - ćwiczenia z piłką gimnastyczną

Body Ball

zajęcia mentalne

Zajęcia Body Ball, jak sama nazwa wskazuje, polegają na wykonywaniu ćwiczeń ogólnorozwojowych, podczas których wykorzystywane są piłki gimnastyczne. Średnica piłek wynosi od 55 do 75 cm. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na płeć czy aktualną kondycję fizyczną. W szczególności nasi trenerzy zachęcają do udziału osoby, które borykają się z różnymi problemami kręgosłupa.

Na czym polega Body Ball?

Trening Body Ball zaliczony został do zajęć mentalnych. Ich celem jest: poprawa poczucia równowagi, zwiększenie stabilizacji całego ciała.

W trakcie zajęć w naszym klubie fitness przez 50 minut będziesz wykonywać ćwiczenia o różnym profilu: równoważne, siłowe, izometryczne.

Trening Body Ball pozwala spalić do 300 kcal. To przyjemne zajęcia na piłce lub z piłką, które nie są zanadto obciążające dla kręgosłupa. Dlatego nawet osoby starsze mogą je wykonywać i cieszyć się czasem spędzonym w naszym klubie fitness. Jeśli nigdy przedtem nie ćwiczyłeś z piłką, przekonaj się, że to dobra zabaw i skuteczny trening zarazem!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 300
poziom trudności
Dla wszystkich