BODYBALANCE™

Bodybalance™

zajęcia wzmacniające

BODYBALANCE™


BODYBALANCE™ to program od Les Mills, który cieszy się uznaniem miłośników fitnessu na całym świecie. Można go uprawiać w domu, ale treningi realizowane są również w klubach, pod okiem doświadczonych trenerów. Na ćwiczenia składają się elementy trzech różnych dyscyplin: tai-chi, pilatesu i jogi. Ich połączenie daje wiele pozytywnych efektów – m.in. pozwala zwiększyć siłę mięśni i ich elastyczność, a także pozbyć się codziennych stresów. Twórcy Les Mills BODYBALANCE™ zapewniają: jeśli wcześniej nie próbowałeś jogi, BODYBALANCE™ to świetne wprowadzenie. Jeśli już uprawiasz jogę, pokochasz różnorodność, jaką daje BODYBALANCE™!

Jakie są korzyści uczestnictwa w zajęciach BODYBALANCE™?


Poprawisz swoją elastyczność i zwiększysz siłę mięśni core, jednocześnie obniżając poziom stresu i odciążając kręgosłup. Skoncentrujesz swój umysł, poprawisz samopoczucie, osiągniesz spokój ducha. Wszystko dlatego, że BODYBALANCE™ to kontrolowane oddychanie, koncentracja i starannie dobrana seria rozciągnięć i ruchów, które razem tworzą holistyczny trening. Twoje ciało dodatkowo za sprawą muzyki zostaje wprowadzone w stan harmonii i równowagi.

Jak wyglądają zajęcia BODYBALANCE™ Les Mills w Total Fitness?


BODYBALANCE™ to program od Les Mills, realizowany w naszych klubach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. Założeniem jest, aby każdy, bez względu na zaawansowanie, czuł się dobrze w trakcie ćwiczeń. Jeśli więc nie masz doświadczenia w jodze, po prostu podążaj za instruktorem, który pokaże Ci wszystkie odpowiednie pozycje. Wszystko czego potrzebujesz to wygodne ubrania do ćwiczeń. Zanim trener przejdzie do ćwiczeń właściwych BODYBALANCE™, prowadzona jest rozgrzewka. Następnie wykonuj poszczególne sekwencje ruchów w swoim tempie. Jeśli masz wątpliwości odnośnie jakiejś pozycji, możesz poprosić instruktora o pomoc. Po zakończeniu programu prowadzony jest blok relaksujący, który wycisza organizm i odpręża ciało po ćwiczeniach.

BODYBALANCE™ – dla kogo polecane są te zajęcia?


BODYBALANCE™ Les Mills to program dedykowany osobom, które pragną rozwijać swoje ciało. Za sprawą ćwiczeń możliwe jest ujędrnienie ciała, wzmocnienie siły mięśni, zredukowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa i poprawienie samopoczucia. Wyrównasz oddech, zrelaksujesz się i wprawisz lepszy nastrój. Polecamy więc uczestnictwo w zajęciach BODYBALANCE™ osobom o każdym poziomie zaawansowania. Nawet jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na jodze czy pilatesie – dołącz do grupy i zacznij swoją przygodę. To doskonały sposób relaksacji po ciężkim dniu w pracy lub przed jego rozpoczęciem. Nie wahaj się – zapisz się na zajęcia fitness BODYBALANCE™ i czerp z nich wszystkie korzyści, jakie dają. Do zobaczenia!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 290
poziom trudności
Dla wszystkich