Joga na kręgosłup - ćwiczenia na kręgosłup

Joga Kręgosłup

zajęcia mentalne

Główną osią naszego ciała jest kręgosłup, który pozwala na chodzenie i utrzymywanie ciała w pionie. Zadbanie o niego jest niezwykle ważne, szczególnie jeśli chcemy pozbyć się wszelkich dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem.

Wszystkim osobom, które odczuwają ból kręgosłupa, np. z racji głównie siedzącego trybu życia, lub są narażone na schorzenia kręgosłupa, polecamy zajęcia mentalne pod nazwą „Joga Kręgosłup”.

Na czym polega Joga Kręgosłup?

W naszym klubie fitness możesz zapisać się na zajęcia Joga Kręgosłup, dzięki którym: osiągniesz harmonię i wewnętrzną równowagę ciała i umysłu, będziesz sukcesywnie kształtować piękną, smukłą sylwetkę, odczujesz ogromną poprawę samopoczucia.

Zajęcia Joga Kręgosłup trwają jednorazowo 60 minut i pozwalają spalić do 270 kcal. Podczas ćwiczeń szczególną uwagę przywiązujemy do poprawy funkcjonowania kręgosłupa oraz do łagodzenia napięć i bólu w obrębie pleców. Ograniczenia ciała nie będą już stanowiły żadnego problemu przy kolejnych treningach. Podczas zajęć pracujemy w pozycjach jogi, czyli asanach, nad rozluźnieniem ciała, rozciągnięciem i wzmocnieniem. Zadbaj o zdrowie swoich pleców w Total Fitness!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 270
poziom trudności
Dla wszystkich