Joga & Stretch

Joga & Stretch

zajęcia mentalne

Zajęcia mentalne w naszym klubie fitness obejmują między innymi treningi określane jako Joga & Stretch, czyli połączenie jogi oraz stretchingu, inaczej rozciągania się.

Na czym polega Joga & Stretch?

To fuzja zajęć wzmacniających i rozciągających zarazem, która łącznie tworzy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe. Ich celem jest: pożądane kształtowanie sylwetki, poprawa zmysłu równowagi, zwiększenie elastyczności ciała.

Każdy trening Joga & Stretch w naszym klubie fitness trwa 50 minut i pozwala spalić do 200 kcal. Jest wykonywany w wolnym tempie i nie obciąża stawów czy kości, dlatego jest polecany wszystkim osobom – zarówno początkującym, jak i zaawansowanym.

Trening czerpie inspirację z klasycznej jogi pozwalającej na wyciszenie, pozbycie się z ciała nagromadzonego stresu i na poprawę jego elastyczności. To doskonała propozycja dla osób, które regularnie uprawiają wymagające dyscypliny sportowe. Na treningach poradzą sobie także i te osoby, które z jogą miały dotychczas niewiele do czynienia. Trener pokazuje kolejne ćwiczenia i ruchy, jakie trzeba wykonywać na zajęciach. Pracujemy w skupieniu, a dzięki pewnej sekwencji ruchów możemy odzyskać równowagę ciała i umysłu. Joga i stretching w jednym? Tak, w Total Fitness to możliwe!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 200
poziom trudności
Dla wszystkich