Kettlebells - ćwiczenia z ciężarkami kettlebell

Kettlebells

zajęcia wzmacniające

Nowość w naszym grafiku zajęć to trening Kettlebells! Dzięki niemu będziesz mógł wysmuklić swoją sylwetkę i przybliżyć się do uzyskania atletycznej masy mięśniowej. Pod nazwą Kettlebells kryje się innowacyjny, niepowtarzalny trening w naszym klubie fitness, który realizujemy z wykorzystaniem specjalnych ciężarków, czyli kettlebells.

Na czym polega Kettlebells?

Ćwiczenia z wykorzystaniem takich narzędzi pozwalają harmonijnie kształtować figurę, przy jednoczesnej poprawie siły i wytrzymałości. Celem zajęć jest trening całego ciała i dążenie do pożądanej sylwetki atlety. Kettlebells wpływają na: wysmuklenie ciała, wzrost siły mięśni, poprawę koordynacji ruchowej, zwiększenie wydolności organizmu.

Sprzęt kettlebells jest zadziwiająco prosty, ale już z użyciem pary odważników jesteśmy w stanie przeprowadzić efektywny trening całego ciała. Ćwiczenia te są przeznaczone głównie dla fanów sportów siłowych, ponieważ cechują się wysoką intensywnością. Niemniej właśnie dlatego na efekty treningowe nie trzeba długo czekać. Brzmi zachęcająco, prawda?
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 500
poziom trudności
Dla wszystkich