Les Mills Bodycombat

Les Mills BODYCOMBAT

zajęcia wzmacniające

Zajęcia Les Mills BODYCOMBAT to intensywny trening cardio, który inspirowany jest sztukami walki, takimi jak: karate, teakwando, kung fu, kickboxing, muay tai, tai chi.

Naszym klientom oferujemy pełne energii i siły treningi cardio. Program Les Mills BODYCOMBAT cechuje się dynamicznością przebiegu. Czerpie inspiracje z wielu sztuk walki, dlatego aktywuje do pracy wszystkie grupy mięśni. Można dzięki niemu spełniać marzenia o sportach walki i jednocześnie świetnie się bawić.

Na czym polega Les Mills BODYCOMBAT?

Dzięki uczestnictwu w treningach Les Mills BODYCOMBAT klienci naszej siłowni poprawiają swoją koordynację ruchową i ogólną sprawność. Podczas zaledwie jednego treningu można spalić ponad 600 kcal! Korzystnym efektem zajęć jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób serca. Po kilku tygodniach pracy z naszymi trenerami zauważysz zmiany w swojej sylwetce i szybkości wykonywanych ruchów. Będą one wyważone, spokojne, a przy tym precyzyjne. Wzrośnie Twoja siła, gibkość ciała, a przy okazji nauczysz się cennych technik walk. Poczuj się jak mistrz azjatyckich sztuk walki i zapisz do Total Fitness już dziś!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich