Les Mills Bodycombat

Les Mills Bodycombat

zajęcia wzmacniające

Zajęcia Les Mills Bodycombat to intensywny trening cardio, który inspirowany jest sztukami walki, takimi jak: karate, teakwando, kung fu, kickboxing, muay tai, tai chi.

Naszym klientom oferujemy pełne energii i siły treningi cardio. Program cechuje się dynamicznością przebiegu. Czerpie inspiracje z wielu sztuk walki, dlatego aktywuje do pracy wszystkie grupy mięśni. Można dzięki niemu spełniać marzenia o sportach walki i jednocześnie świetnie się bawić.

Czym jest Les Mills Bodycombat?


To bardzo intensywny trening, który pozwala spalić nawet około 750 kalorii! Świetnie sprawdzi się więc u osób pracujących nad redukcją tkanki tłuszczowej. Trening inspirowany jest sztukami walki, ale nie musisz się obawiać – jest całkowicie bezkontaktowy i nie występują tu skomplikowane ruchy do opanowania. Instruktor zaprezentuje ćwiczenia wraz z choreografią, a Twoim zadaniem będzie jak najlepiej wykorzystać każdą rundę i dać z siebie wszystko.

Efektów ćwiczeń Les Mills Bodycombat jest całkiem sporo. Przede wszystkim uwolnisz się od stresu, zredukujesz napięcia, na chwilę zapomnisz o codziennych obowiązkach i świetnie się poczujesz. Oczywiście efektów ubocznych będzie jeszcze sporo – rzeźbienie sylwetki, redukcja masy ciała, zwiększenie wytrzymałości czy poprawa koordynacji. Trening ten świetnie działa na nogi, ręce, plecy i ramiona, ale też zapewnia fenomenalny trening dla kręgosłupa. Spalasz kalorie, pracujesz nad stabilizacją, zwiększasz zwinność i szybkość, ale też przekraczasz własne granice wytrzymałości.

Na czym polega Les Mills Bodycombat?


Dzięki uczestnictwu w treningach Les Mills BODYCOMBAT klienci naszej siłowni poprawiają swoją koordynację ruchową i ogólną sprawność. Podczas zaledwie jednego treningu można spalić ponad 700 kcal! Korzystnym efektem zajęć jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób serca. Po kilku tygodniach pracy z naszymi trenerami zauważysz zmiany w swojej sylwetce i szybkości wykonywanych ruchów. Będą one wyważone, spokojne, a przy tym precyzyjne. Wzrośnie Twoja siła, gibkość ciała, a przy okazji nauczysz się cennych technik walk. Poczuj się jak mistrz azjatyckich sztuk walki i zapisz do Total Fitness już dziś!
Instruktorzy:
czas
60 minut
spalone kalorie
do 750 kalorii
poziom trudności
Dla wszystkich