Sexy Pupa - trening pośladków

Sexy Pupa

zajęcia choreograficzne

Zajęcia dla wszystkich. Rozgrzewka zawiera elementy zmysłowego tańca, następnie ćwiczenia mają na celu wyrzeźbienie i ujędrnienie dolnych partii ciała w szczególności pośladków.

Marzenia o jędrnych i kształtnych pośladkach mogą stać się rzeczywistością! Aby je zrealizować, niezbędne jest ich wzmacnianie odpowiednimi ćwiczeniami. Sexy Pupa to program zajęć, opracowany z myślą o budowaniu i rzeźbieniu pośladków oraz ud. Trening pośladków prowadzony jest przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dobierają odpowiednie ćwiczenia i układają je w całość, co ma zapewnić optymalne efekty.

Uczęszczając na zajęcia Sexy Pupa, będziesz systematycznie pracować nad dolnymi partiami ciała. To różnego typu aktywności, które będą spalały nadmiar tkanki tłuszczowej, a jednocześnie wzmacniały mięśnie. Podczas ćwiczenia pośladków, będziesz oddziaływać m.in. na: mięśnie pośladkowe średni i wielki, gruszkowaty, napinacz powięzi szerokiej, przywodziciele, dwugłowe uda, czworogłowe uda oraz wszelkie inne, ulokowane w okolicy ud i pośladków. Ćwiczenia na seksowną pupę angażują bowiem zarówno same pośladki, jak i nogi, a nawet brzuch. Warunkiem jest, aby wykonywać je zgodnie ze sztuką i zaleceniami trenera prowadzącego zajęcia Sexy Pupa!

Ćwiczenia pośladków – jak wygląda trening Sexy Pupa w Total Fitness?


Ćwiczenia pośladków to przede wszystkim różnego rodzaju przysiady, wykroki i martwy ciąg. Zanim jednak przejdziesz do ich wykonywania, niezbędne jest rozgrzanie się i przygotowanie do zajęć. Początek treningu to rozgrzewka poprowadzona przez trenera, który stopniowo aktywuje określone partie mięśniowe i podkręca metabolizm. W treningu pośladków kluczowe jest rozciągnięcie mięśni zlokalizowanych w okolicy pupy, ud, łydek, a także brzucha. Kiedy uczestnicy są gotowi do zajęć, przechodzi się do głównej części, czyli ćwiczeń na zgrabną pupę i smukłe nogi! Podczas nich, w towarzystwie przyjemnej muzyki, realizowane są różne bloki ćwiczeń, oddziałujące na Twoje ciało. W konsekwencji zyskujesz: doskonałe i trwałe rezultaty, redukcję cellulitu i rozstępów, jędrniejszą skórę, lepsze samopoczucie i większą pewność siebie! Jak widzisz – program Sexy Pupa to mnóstwo atutów!

Trening pośladków dla każdego


Cały układ jest opracowany z dostosowaniem zaawansowania do poziomu grupy. Aby spełnić oczekiwania zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych, pokazywane są różne wersje ćwiczeń na pupę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nie zrobisz sobie krzywdy, ale też nie będziesz leżeć bezczynnie. Nad wszystkim czuwa trener, który w razie potrzeby skoryguje Twoją postawę, udzieli wskazówek lub pomoże Ci wybrać ćwiczenia, dostosowane do Twoich możliwości (np. stanu zdrowia po przebytej kontuzji). Sexy Pupa to zajęcia idealne dla wszystkich – bez względu na płeć, wiek, kondycję, stopień zaawansowania w ćwiczeniach czy umiejętności. Możesz przyjść na trening pośladków i pod okiem trenera pracować nad swoją formą, rzeźbiąc uda, pośladki i inne partie ciała! Do zobaczenia w Total Fitness!

 
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 350
poziom trudności
Dla wszystkich