Sexy Shape - ćwiczenia na zgrabną sylwetkę

Sexy Shape

zajęcia wzmacniające

Jeśli zależy Ci na seksownej sylwetce, którą z dumą zaprezentujesz na plaży w szortach czy w bikini, to zapisz się już dziś na zajęcia „Sexy Shape”, jakie oferujemy w naszej siłowni. Podczas 50-minutowych zajęć wzmacniających przeznaczonych dla każdego będziesz w stanie spalić do 400 kcal.

W czasie kolejnych spotkań w ramach „Sexy Shape” ukształtujesz atrakcyjną, wysportowaną sylwetkę dzięki ogólnorozwojowym ćwiczeniom lub treningowi na wybrane partie ciała, głównie nogi, pupę i brzuch.

Na czym polega Sexy Shape?

Celem treningu „Sexy Shape” jest wyrzeźbienie ciała. Ćwiczymy poszczególne partie mięśniowe z wykorzystaniem dostępnego w naszej siłowni dodatkowego obciążenia – hantli lub gum, oraz z użyciem stepów. Ta forma aktywności fizycznej to świetny sposób na: kształtowanie seksownej sylwetki, spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawę ogólnej kondycji.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach wzmacniających zrzucisz zbędne kilogramy i będziesz mógł lub mogła cieszyć się zgrabną sylwetką. Co powiesz na taki rodzaj zajęć?
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 400
poziom trudności
Dla wszystkich