Shape&Stretch - ćwiczenia rozciągające i modelujące sylwetkę

Shape&Stretch

zajęcia wzmacniające

Zajęcia wzmacniające Shape & Strech łączą w sobie ćwiczenia rozciągające i kształtujące w pożądany sposób sylwetkę. Efektem regularnego udziału w treningach Shape & Strech w naszym klubie fitness będzie: wymodelowanie ciała, zwiększenie gibkości, wzrost elastyczności i siły mięśni, ogólna poprawa sprawności fizycznej, poprawa zarysu mięśni, lepsze rozciągnięcie.

Cały trening, w czasie którego można spalić do 450 kcal, trwa 55 minut. To okazja do wzmocnienia ciała w parze z wydłużonym rozciąganiem. Dzięki systematyczności i regularnym ćwiczeniom będziesz miał silne, wyrzeźbione ciało, godne pozazdroszczenia.

Na czym polega Shape & Stretch?

Ćwiczenia w sposób niesamowicie skuteczny i korzystny wpływają na poprawę sylwetki. Wspierają rzeźbienie mięśni brzucha, wysmuklają nogi i biodra, a także podnoszą pośladki. Pomimo wysokiej intensywności ćwiczeń kształtujących sylwetkę, trening nie jest zbyt obciążający, szczególnie dzięki rozciąganiu. Shape & Strech to doskonała okazja do wzmocnienia każdej części ciała i pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej. Przekonaj się sam!
Instruktorzy:
czas
55 min
spalone kalorie
do 450
poziom trudności
Dla wszystkich