Ski - ćwiczenia przed nartami

Ski

zajęcia wzmacniające

Przed sezonem zimowym wszystkie osoby aktywnie uprawiające narciarstwo lub będące miłośnikami snowboardingu powinny solidnie przygotować się do „zimowego szaleństwa”. Nasz klub fitness, specjalnie z myślą o fanach sportów zimowych, przygotował dedykowane treningi pod nazwą „SKI”.

Na czym polega SKI?

Dzięki uczestnictwu w treningach można: wzmocnić newralgiczne partie mięśniowe zaangażowane podczas zjazdów, poprawiać funkcje mięśni, które stabilizują ciało, zmniejszać ryzyko kontuzji podczas uprawiania różnego rodzaju sportów zimowych, poprawić kondycję.

Już wczesną jesienią warto zapisać się do naszego klubu fitness na zajęcia SKI, w celu solidnego przygotowania się do sezonu narciarsko-snowboardowego. Trening ten poprawi Twoją kondycję, a przede wszystkim wzmocni mięśnie nóg i rąk, które są najbardziej zaangażowane w czasie jazdy po stoku. Dobre, fizyczne i kierunkowe przygotowanie do sezonu narciarskiego pozwoli się nim cieszyć w pełni oraz ograniczyć do minimum ryzyko urazów i kontuzji. Zanim wyruszysz na stok – przygotuj się do „zimowego szaleństwa” na naszych zajęciach!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich