Strong by Zumba

Strong by Zumba

zajęcia choreograficzne

Strong by Zumba


To kompletny i energetyczny trening. Składa się z elementów cardio oraz treningu siłowego. Nie są w nim wykorzystywane żadne akcesoria fitness – pracuje się wyłącznie z ciężarem własnego ciała w rytm odpowiednio dopasowanej muzyki. Połączenie sekwencji ruchów z muzyką tworzy ciekawą i angażującą wszystkie partie mięśni choreografię funkcjonalną. Ma to swój skutek w poprawie koordynacji ruchowej i lepszej stabilizacji. Rytmiczna muzyka dodaje energii, dzięki czemu ćwiczysz intensywniej, wzmacniasz swoje mięśnie i spalasz kalorie. A efekty spalania na Zumba Strong są zdumiewające! Eksperci sądzą, że po Strong by Zumba kalorie będą leciały jak szalone – nawet 800 kcal w trakcie godziny ćwiczeń!

Wiele osób zastanawia się, co to jest Strong by Zumba i co sprawia, że trening jest aż tak wydajny? Otóż w trakcie ćwiczeń wzrasta tętno i tym samym zapotrzebowanie na tlen, a brak dostatecznego czasu na odpoczynek powoduje, że zostaje podkręcony metabolizm. W konsekwencji organizm spala kalorie nie tylko w trakcie ćwiczeń, ale też na długo po treningu!

Efekty Strong by Zumba są następujące:  • zgubisz nadmiar tkanki tłuszczowej,

  • ujędrnisz swoje ciało,

  • zwiększysz siłę mięśni,

  • poprawisz koordynację ruchową,

  • odnotujesz, że masz lepszą zwinność, gibkość oraz mobilność,

  • wyzwolisz z siebie wszystkie negatywne emocje i naładujesz endorfinami.


Zumba Strong – jak wyglądają te zajęcia w klubie Total Fitness?


Zajęcia Zumba Strong w naszym klubie prowadzi doświadczona kadra trenerska. W związku z tym, że są to intensywne ćwiczenia z wykorzystaniem różnych form treningowych – m.in. funkcjonalnego, cardio, siłowego i plyometrycznego, uzupełnione o elementy zaczerpnięte ze sztuk walki – konieczna jest dobra rozgrzewka. Przygotuje ona organizm do dużego wysiłku i zmniejszy ryzyko urazów.

Trening Strong by Zumba składa się z 4 części, zwanych ćwiartkami. Trzecia ćwiartka jest najintensywniejsza, a czwarta wykonywana na macie. Program zajęć przez jakiś czas jest identyczny, jednak po pewnym czasie wymieniana jest jedna ćwiartka na nową. Dzięki temu nie tylko się nie znudzisz, ale też dostarczysz swojemu organizmowi nowe, stymulujące bodźce treningowe! Zwieńczeniem Strong by Zumba jest stretching, który wycisza i odpręża.

Dla kogo Strong by Zumba?


Zumba Strong to doskonała propozycja dla osób, które lubią mocne treningi. Jeśli zależy Ci na spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, wzmocnieniu mięśni i poprawie koordynacji, a to wszystko w rytm energetycznych brzmień – koniecznie zapisz się na najbliższe zajęcia! Ćwiczenia przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie musisz mieć doświadczenia, ale musisz być gotowy na intensywny trening. Setki kalorii na minusie, hektolitry potu wylane i ogromna satysfakcja po treningu gwarantowane. Do zobaczenia!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 800
poziom trudności
Dla wszystkich