TBC & STRETCH - zajęcia fitness

TBC & Stretch

zajęcia wzmacniające

Pośród zajęć wzmacniających organizowanych w naszym klubie fitness, warto zwrócić uwagę na treningi TBC & Stretch. Są one połączeniem treningu ogólnorozwojowego na wszystkie partie mięśni, czyli TBC, z zajęciami relaksującymi i odprężającymi, czyli Stretch. Zajęcia trwają łącznie 50 minut i pozwalają na wydajne spalanie kalorii. Podczas każdego treningu możesz spalić do 300 kcal. Ćwiczenia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje ciało, uelastycznić mięśnie i uzyskać stabilizację.

Na czym polega TBC & Stretch?

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, a zaliczają się do najbardziej uniwersalnych ze wszystkich zajęć fitness. Mogą mieć różnorodną strukturę, zależną od inwencji prowadzącego, dlatego część z nich będzie prowadzona z wykorzystaniem akcesoriów fitness dostępnych na naszej siłowni.

Zajęcia najczęściej składają się z: rozgrzewki, ćwiczeń właściwych z przyrządami lub bez, wydłużonego stretchingu.

Dzięki treningom TBC & Stretch zaangażujesz do pracy wszystkie partie mięśni, wzmocnisz je i rozciągniesz, dbając jednocześnie o utrzymanie i uzyskanie jak najlepszej kondycji. Przekonaj się – być może to zajęcia właśnie dla Ciebie!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 300
poziom trudności
Dla wszystkich