TBC - Trening całego ciała - Total body conditioning

TBC

zajęcia wzmacniające

Pod tajemniczą nazwą treningów „TBC” w naszej siłowni kryją się bardzo intensywne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Zajęcia trwają jednorazowo około 50 minut. W ich trakcie będziesz mógł spalić nawet do 500 kcal. Są przeznaczone dla wszystkich, bez względu na aktualną kondycję, płeć czy wiek. To trening ogólnorozwojowy, na który składa się kilka bloków: kilkunastominutowa rozgrzewka, część wzmacniająca, kilkuminutowy stretching.

Na czym polega TBC?

Celem zajęć jest zwiększenie tempa metabolizmu, a co za tym idzie spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Poprawiają one kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe, a w tym: ręce, klatkę piersiową, brzuch, grzbiet, pośladki, uda.

Część główna zajęć opiera się na ćwiczeniach kierowanych na wszystkie partie mięśniowe. Są one wykonywane z wykorzystaniem przyborów dostępnych w naszej siłowni, m.in. stepów i ciężarków, lub bez nich. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach TBC Twoje ciało wysmukli się, a mięśnie staną się twardsze i będą widocznie zarysowane pod skórą. Zadbaj o piękną rzeźbę swojego ciała w Total Fitness!
Instruktorzy:
czas
50 minut
spalone kalorie
do 400
poziom trudności
Dla wszystkich