Total Body - zajęcia fitness

Total Body

zajęcia wzmacniające

Zajęcia wzmacniające Total Body w naszym klubie fitness obejmują trening ogólnorozwojowy składający się z różnych ćwiczeń. Dbamy o równomierny rozwój całego ciała. Zajęcia polecamy wszystkim, bez względu na płeć, wiek czy kondycję fizyczną. Nad tą ostatnią będziemy wspólnie pracować dla osiągnięcia maksimum pożądanych efektów.

Na czym polega Total Body?

Treningi Total Body składają się z kilku elementów: rozgrzewki trwającej co najmniej kilkanaście minut, części wzmacniającej mięśnie, stretchingu trwającego kilka minut.

Rozgrzewka pozwala przygotować się do właściwego treningu i wzmacniania mięśni, natomiast stretching normuje tętno i zamyka całe zajęcia.

Treningi mają na celu wzmocnić, ujędrnić i wysmuklić całe ciało. W części głównej, czyli wzmacniającej, nasi wykwalifikowani trenerzy dobierają takie ćwiczenia, które angażują do pracy wszystkie partie mięśniowe. Podczas wykonywania kolejnych ruchów poczujesz, jak się ruszają pod skórą. W treningach Total Body mogą być wykorzystywane stepy, ciężarki i inne przyrządy z naszej siłowni. Jeśli chcesz wzmocnić wszystkie partie mięśni, to ćwiczenia idealne dla Ciebie!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich