Rodzaje zajęć fitness

Trening Funkcjonalny

zajęcia wzmacniające

Zajęcia wzmacniające Total TRX przeznaczone są dla wszystkich osób, bez względu na aktualną kondycję, płeć czy wiek. Pozwalają na równomierne rozbudowywanie i wzmacnianie poszczególnych partii mięśni bez nadmiernego obciążania stawów i całego kręgosłupa. Będą więc odpowiednie nawet dla tych ćwiczących, którzy mają problemy z kręgosłupem i często odczuwają bóle stawowe.

Na czym polega Total TRX?

Trening wykorzystuje obciążenie własnego ciała ćwiczącego oraz siłę grawitacji. Nie potrzebne jest użycie specjalistycznych przyrządów do ćwiczeń. Zajęcia trwają równą godzinę i są przeznaczone zarówno dla zupełnie początkujących, jak i zaawansowanych osób.

Najważniejszym elementem ćwiczeń są specjalne pasy, inaczej gumy, które wymyślił były amerykański komandos chcący wdrożyć żołnierzom nowy plan treningowy. W efekcie powstał uniwersalny trening, który zyskał uznanie na całym świecie, zwłaszcza wśród cenionych sportowców. Nic dziwnego zatem, że na stałe zagościł także w naszym klubie fitness – w Warszawie i innych miastach.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach Total TRX można: rozbudować swoje mięśnie, wzmocnić je, zwiększyć swoją wytrzymałość.

Taśmy do TRX mają kształt litery „Y” oraz uchwyty na końcach ułatwiające ćwiczenia. Chcesz się przekonać, jak to działa? Przyjdź na nasze najbliższe zajęcia!
Instruktorzy:
czas
spalone kalorie
poziom trudności
Dla wszystkich