Co z moim karnetem?

Prosimy przeczytaj nasz apel do końca.

Szanowni Państwo
Drodzy Klubowicze,

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego i następnie stanu epidemii w kraju, wszyscy znaleźliśmy się w nowej, bardzo trudnej sytuacji.
Martwimy się o zdrowie nasze, naszych najbliższych i o naszą przyszłość.
Dla klubów fitness sytuacja jest wyjątkowo dramatyczna. Na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia o zamknięciu klubów sportowych zostaliśmy postawieni w sytuacji bez wyjścia. Nasze kluby pozostają zamknięte jeszcze przez jakiś czas.

Sytuacja szczególnie dotyka naszą branżę z uwagi, że pozostały nam comiesięczne zobowiązania tj. czynsze, kredyty, leasingi za sprzęt oraz wynagrodzenia zespołów. Najważniejsze dla nas jest zabezpieczenie i utrzymanie naszych pracowników, których na co dzień spotykacie w klubach i tych, których nie widzicie, a wykonują także pracę, aby kluby mogły sprawnie funkcjonować.
Zwracamy się do Państwa z apelem o pełne zrozumienie sytuacji w jakiej jesteśmy i przyjęcie odpowiedniej postawy wobec trudności, które napotykamy.

Drodzy Klubowicze, dziś nasza przyszłość zależy również od Was. W celu utrzymania naszych klubów i relacji jakie powstały pomiędzy nami prosimy abyście pozostawili swój karnet aktywny i opłacali członkostwo także w czasie, kiedy kluby pozostają zamknięte.
Nasz zespół mocno angażuje się abyście nadal pozostali aktywni fizycznie poprzez przygotowane dla Was zajęcia online. Kolejną naszą propozycją jest wypożyczenie z klubu akcesoriów treningowych. W celu zapoznania się z propozycjami oraz byciem na bieżąco z naszymi klubami prosimy o dołączenie do naszej społeczności na Facebooku.

Przygotowaliśmy dla Was 3 rozwiązania:

1. Wspieram swój klub
– Opłacając karnet w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, okazujesz nam ogromne wsparcie. Dzięki Twojemu wsparciu, jak tylko zakończy się walka z zagrożeniem w naszym kraju, ponownie otworzymy kluby i będziemy świadczyć dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie.
– Dziś prowadzimy dla Ciebie treningi online, wypożyczamy akcesoria treningowe, to wszystko w ramach karnetu.
Dlatego prosimy pozostaw karnet aktywny. Zyskasz specjalne miejsce w naszych sercach, będziemy Ci bardzo wdzięczni i podziękujemy Ci w wyjątkowy sposób.

2. Opłacę karnet teraz i moje członkostwo zostanie przedłużone o czas zamknięcia klubu.
– Opłacając karnet teraz umożliwiacie nam płynne otwarcie klubów po czasie przestoju, a my przedłużymy Wasze członkostwo o bezpłatny okres równy okresowi zamknięcia klubów decyzją Ministra Zdrowia.
– Nie musicie wykonywać żadnej czynności. Automatycznie wydłużymy Wam członkostwo.

3. Rozumiemy, że wśród naszych klubowiczów są osoby, które znalazły się w równie trudnej sytuacji co my i utraciły źródło utrzymania. Jeśli obecna sytuacja nie pozwala Wam na opłacenie karnetu, prosimy napiszcie do nas pod adres bok@totalfitness.com.pl . Zadzwonimy do Was i znajdziemy rozwiązanie. Możecie zawiesić swój karnet bezpłatnie zgodnie z naszym regulaminem.
W treści maila prosimy o wpisanie: imienia, nazwiska oraz numeru telefonu, w celu łatwiejszej identyfikacji.

Jeśli przychylacie się do propozycji 1. lub 2. nie musicie wykonywać żadnej czynności. Wasze karnety zostaną przedłużone o darmowy okres automatycznie, a jeśli zrzekacie się rekompensaty, po prostu powiecie nam o tym w klubie po ponownym otwarciu, a my odwdzięczymy się w inny sposób.

Prosimy Was o wsparcie, zrozumienie i cierpliwość. Dziś nasza przyszłość jest także w Waszych rękach i to jaką decyzję podejmiecie, będzie miało znaczący wpływ na naszą Totalową społeczność. Każda decyzja ma ogromne znaczenie!

Chcemy Wam gorąco podziękować za to, że nieustannie otrzymujemy od Was mnóstwo wsparcia i pozytywnej energii. Liczymy też na Wasze zrozumienie i zaangażowanie, gdyż zamykając kluby pozbawiono nas możliwości do prowadzenia działalności.

Z wyrazami szacunku
Zespół Total Fitness


Wesprzyj nas i wypełnij petycję o wsparcie działalności fitness

Przejdź do petycji

[Głosów:89    Średnia:3.7/5]