aktualności

Promocja: Styczeń za 1 zł

Czy wiesz, że większość postanowień noworocznych dotyczy zmiany swojego stylu życia ? Jeśli Ty również jako cel na 2018 rok postawiłeś na zdrowie i dobrą formę ta promocja jest dla Ciebie! Tylko teraz, we wszystkich klubach Total Fitness kupując karnet SMART z nieograniczonych dostępem do wszystkich naszych obiektów i usług, za styczeń płacisz jedyne 1 zł! Dodatkowo, opłata wpisowa wynosi… 0 zł! Koniec z wymówkami, zacznij nowy, pełny aktywności i zdrowia rok z Total Fitness! I pamiętaj - dla nas - Ty jesteś najlepszy. Do zobaczenia w klubach.

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester

Drodzy Klubowicze, W wigilię 24.12 nasze Kluby będą czynne w godzinach 9:00-16:00, 25.12 oraz 26.12 jesteśmy zamknięci. W Sylwestra 31.12 kluby będą czynne w godz. 9:00-16:00, zaś 01.01.2018 jesteśmy zamknięci. Kluby: TF OCHOTA i TF BIAŁOŁĘKA czynne będą bez zmian czyli CAŁODOBOWO! Serdecznie zapraszamy na treningi!

Drodzy Klubowicze!

Nastał ten piękny dzień - środa - 29.11 czyli wielkie otwarcie Klubu Total Fitness na Woli! Dla GŁODNYCH TRENINGU klub BĘDZIE CZYNNY 29.11 JUŻ OD GODZINY… 6.00 RANO!!! Zaś oficjalne świętowanie tego dnia, wraz z DJ’em i muzyką na żywo oraz wieloma atrakcjami rozpoczynamy od godziny 17:00! Dla pierwszych 100 osób powitalny SZAMPAN, zaś dla WSZYSTKICH pyszne potrawy, przekąski i słodycze przygotowane przez naszych partnerów. Tego dnia odbędą się również zajęcia fitness z najlepszymi instruktorami! TEGO DNIA MUSICIE Z NAMI BYĆ! Gwarantujemy dobrą zabawę i świetnie spędzony wieczór pełen endorfin! Do zobaczenia!

dowiedz się więcej