aktualności

Drodzy Klubowicze!

Nastał ten piękny dzień - środa - 29.11 czyli wielkie otwarcie Klubu Total Fitness na Woli! Dla GŁODNYCH TRENINGU klub BĘDZIE CZYNNY 29.11 JUŻ OD GODZINY… 6.00 RANO!!! Zaś oficjalne świętowanie tego dnia, wraz z DJ’em i muzyką na żywo oraz wieloma atrakcjami rozpoczynamy od godziny 17:00! Dla pierwszych 100 osób powitalny SZAMPAN, zaś dla WSZYSTKICH pyszne potrawy, przekąski i słodycze przygotowane przez naszych partnerów. Tego dnia odbędą się również zajęcia fitness z najlepszymi instruktorami! TEGO DNIA MUSICIE Z NAMI BYĆ! Gwarantujemy dobrą zabawę i świetnie spędzony wieczór pełen endorfin! Do zobaczenia!

Karnet podarunkowy do Total Fitness

Czy istnieje lepszy prezent na Święta niż podarowanie zdrowia swojej najbliższej osobie? Od 20.11 do 24.12.2017 we wszystkich klubach TF możesz kupić Karnet podarunkowy dla bliskiej osoby i sprawić jej tym samym najlepszy prezent! Karnet podarunkowy kosztuje jedyne 100 zł i jest ważny przez 6 tygodniu od momentu jego aktywacji! Karnet można aktywować do 23.12.2018 roku. Chcesz wiedzieć więcej ? Szczegóły promocji wraz z Regulaminem Promocji dostępne we wszystkich Klubach Total Fitness na terenie Polski. Nie zwlekaj! Oferta limitowana.

11. listopada - Święto Niepodległości

Klubowicze, informujemy iż 11 listopada nasze Kluby będą czynne w godzinach 9-20. Klub TF Białołęka będzie czynny bez zmian, czyli CAŁODOBOWO. Zapraszamy na trening!

dowiedz się więcej