Otwieramy się dla Was w nowej odsłonie

Drodzy Klubowicze,
minione dziesięć dni były dla naszych klientów, pracowników i kontrahentów okresem dużej niepewności.

W odpowiedzi na Wasze liczne wiadomości oraz w celu ochrony miejsc pracy podjęliśmy decyzję o wznowieniu działalności w nowym modelu, który mamy nadzieję sprosta oczekiwaniom naszych czasów.

Po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubów Total Fitness do wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2) b) obowiązującego rozporządzenia w wersji z dnia 16 października 2020 r. wraz ze zmianami z dnia 23 października 2020 r.

W związku z tym kluby Total Fitness od piątku 30.10.2020 godz. 12.00 będą wyłącznie dostępne dla osób uprawiających aktywność fizyczną w ramach zorganizowanych przez naszą kadrę zajęć sportowych wedle określonych zasad i grafików.

SPRAWDŹ NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA

Wszystkie nasze kluby zostaną podzielone na 4 strefy treningowe:

> Kardio – trening wytrzymałościowy
> Ciężary – trening siłowy
> Trening funkcjonalny / cross
> Trening obwodowy

Zorganizowane zajęcia sportowe w strefach treningowych będą odbywały się od godz. 6.00 do godz. 22.00 wg  grafiku. W każdej strefie będą dostępne 2-3 programy treningowe do realizacji w ramach jednostki treningowej. Czas trwania jednostki treningowej wynosi 1 godz. 45 min., po niej następuje 15-minutowa przerwa techniczna. Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem zajęć będzie czuwać nasz zespół trenerski.

Grafiki zajęć sportowych zorganizowanych w nowych strefach treningowych opublikujemy jutro. Programy treningowe będą dostępne w recepcji klubu oraz w strefach treningowych.

> grupowe zajęcia fitness odbywają się na wcześniejszych zasadach wg grafiku dostępnego w klubie i na stronie www

> indywidualne konsultacje z trenerami odbywają się wg wcześniejszych zasad

Wszystkie kluby Total Fitness w nowej odsłonie będą czynne od piątku 30.10.2020 od godz. 12.00.

Dbajmy o komfort wszystkich. Zachęcamy Was do udziału w zajęciach sportowych także w ciągu dnia gdy obłożenie klubów jest zazwyczaj najmniejsze.

Rozumiemy odpowiedzialność, która ciąży na nas wszystkich. Dlatego prosimy o dostosowanie się jak do tej pory do zasad higieniczno-sanitarnych oraz zmienionych zasad funkcjonowania naszych klubów. Chcemy wesprzeć nas wszystkich w staraniach o lepsze jutro – dając naszym zespołom pracę, a naszym klientom możliwość zadbania o własne zdrowie i silną kondycję psychiczno-fizyczną.

Karnety naszych klubowiczów w wieku 60+ zostaną automatycznie zawieszone na listopad – nie musicie zatem wykonywać żadnych czynności.