Siłownia na świeżym powietrzu

Drodzy Klubowicze,
dziś dzień dobrych wiadomości: W Total Fitness nie czekamy do 29 maja!

Już od soboty 1 maja 2021 otwieramy dla Was siłownie na świeżym powietrzu! Możecie uprawiać trening siłowy i funkcjonalny oraz uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach fitness.

Grafik zajęć fitness: TOTALFITNESS GRAFIK ZAJEC OUTDOOR MAJ 2021

Przed naszymi klubami stworzyliśmy dla Was przestrzeń i umieściliśmy tam różnorodny sprzęt żebyście mogli trenować tak jak lubicie!

Nad najcięższym sprzętem postawiliśmy zadaszenie aby słońce nie raziło Was podczas wyciskania ciężarów.

Dodatkowo możecie wynieść z klubu tyle sprzętu, akcesoriów i ciężarów ile uniesiecie. Prosimy jedynie, już po treningu, o odniesienie wszystkich zabawek na swoje miejsce w klubie.

Szatnie będą dostępne w reżimie sanitarnym.

Płatności za karnety w maju zostaną obniżone o -50%. Jak tylko pojawi się możliwość trenowania wewnątrz klubu (mamy nadzieję, że nastąpi to przed końcem maja), udostępnimy Wam kluby bez dodatkowej dopłaty. Zapraszamy Was serdecznie!

29-30.04 jesteśmy czynni w godz. 12:00 – 20:00
(w te dni tylko: Bemowo, Ochota, Białołęka, Wilanów, Gocław, Pruszków, Gdańsk)

1-3.05 jesteśmy czynni w godz. 8:00 – 18:00

Od 4.05 w godz. 6:00 – 20:00 i w weekendy w godz. 8:00 – 18:00

Jeśli jeszcze nie chcecie wracać to treningów w zaproponowanej formie, prosimy zgłosić zawieszenie karnetu, najpóźniej do 5go maja.

Mamy też do Was prośbę i apel:

Od Października ubiegłego roku cały nasz Totalowy zespół dzielnie walczył o to, aby nasze kluby mogły pozostać jak najdłużej otwarte. Było mnóstwo kontroli, stresu … często było bardzo ciężko.

Robimy to, żeby utrzymać miejsca pracy i dać Wam możliwość spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny tak jak chcecie. Mamy nadzieję, że zapamiętacie nas jako tych, którzy dają z siebie wszystko i z zasady się nie poddają. To nasz zespół szukał rozwiązań a nie wymówek. Dziękujemy, że w mrocznych czasach zaufaliście właśnie nam! Mamy nadzieję, że nas polubiliście, a czas spędzony w Totalu zapamiętacie na długo.

Niedługo otworzą się przeróżne obiekty, które od bardzo długiego czasu pozostają zamknięte. Mamy świadomość tego, że do niektórych innych klubów macie bliżej lub po drodze. Nie mniej jednak liczmy na to, że wszyscy zostaniecie z nami jeszcze na długo!

Wybierając karnet Total wspierasz naszą pracę!
Dziękujemy Wam!
Wasz Zespół Total Fitness

Do zobaczenia na świeżym powietrzu!